Przejdź do treści

Pojemny organizer samochodowy

Moje podróże stały się problematyczne, gdy zaczęłam jeździć autem z moim dzieckiem. Musiało siedzieć z tyłu, więc nie miałam do niego dostępu. Nie mogłam podać mu picia ani zabawek gdy byłam z przodu i często kończyło się to rzewnymi łzami. Zdarzało się też, że zatrzymywałam się na poboczach kilka razy w ciągu jednej jazdy.

Porządek w aucie z organizerem samochodowym

organizer samochodowyByło to bardzo męczące i dla mnie i dla mojej córki. Nie miałam pojęcia, jak usprawnić jazdę, żeby była przyjemniejsza dla nas obojga. Moja przyjaciółka, gdy się jej zwierzyłam, poleciła mi organizer samochodowy na dziecięce niezbędne przedmioty. Od razu zapytałam, na czym to polega i jak wygląda. Okazało się, że organizer jest bardzo przydatnym wynalazkiem. Można umieścić w nim butelkę dla dziecka, jakieś zabawki i nawet tablet. Wydało mi się to świetnym rozwiązaniem, ponieważ moje dziecko zawsze patrzy z niezwykłym zainteresowaniem na wszelkiego rodzaju kreskówki i bajki. Pojechałam do sklepu jeszcze tego samego dnia, żeby nabyć to cudo. Znalazłam organizer w kolorze fioletowym, czyli idealnym dla dziewczynki, a poza tym materiał w tym kolorze nie pobrudzi się tak szybko. Zamontowałam go w samochodzie. Zgodnie z obietnicami w sklepie, świetnie przylegał do fotela i był bardzo pojemny. Spakowałam zabawki i butelkę i zainstalowałam tablet. Byłam ciekawa, jak moja córka będzie współpracował z tym nowym nabytkiem, więc nie zwlekając zabrałam nas na małą testowa przejażdżkę.

Organizer sprawował się świetnie. Zauważyłam, że córka korzysta z niego cały czas. Dzięki niemu nauczyła się nawet porządku i odkłada butelkę i zabawki z powrotem na miejsce. Teraz podróż w końcu stała się przyjemnością. Mogę w spokoju jechać na zakupy, lub nawet w dalsze podróże. Córka ogląda bajki, picie ma pod nosem i każdy jest szczęśliwy.