Przejdź do treści

Plafon – czy to rozwiązanie dla mnie?

 

Aranżując swoje mieszkanie lub dom możemy mieć pewien problem ze znalezieniem odpowiedniego i pasującego do wnętrz oświetlenia. Wiadomo, że możemy zdecydować się zarówno na żyrandol, jak i na plafon. Czym jest plafon? Rodzajem oświetlenia, które w całości przylega do sufitu. To świetny wybór jeśli chodzi o aranżacje pomieszczeń, w których jest niewiele miejsca.

Plafon do nowoczesnych wnętrz

plafon escadaJeśli już zdecydowaliśmy się, że w naszych wnętrzach chcemy zamontować plafon, zastanówmy się, jaki rodzaj wybrać. Dużo zależy od tego, jaką funkcje ma spełniać to pomieszczenie, ile mamy w nim miejsca oraz w jakim jest stylu. Jeśli nasze pomieszczenie ma nowoczesny styl, możemy zdecydować się na plafon Escada, który idealnie się w nie wkomponuje. Z całą pewnością zapewni on nieco ekskluzywne wykończenie i sprawi, że odwiedzający nie będą mogli oderwać od niego wzroku. Teraz znaczna część plafonów oferuje sterowanie oświetleniem za pomocą pilota. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, pozwalające na zmianę oświetlenia w każdym momencie i z każdego miejsca. Mamy wtedy od wyboru zazwyczaj różne opcje kolorystyczne. Taki plafon to świetne rozwiązanie dla osób, którzy często zmieniają kolory ścian. Pozwoli na idealne dopasowanie kolorystyki, bez zmian oświetlenia. Plafon Escada wykończony jest kryształkami, wobec tego przywodzi na myśl królewskie wnętrza. Jeśli trafimy na promocję, to plafon Escada będziemy mogli nabyć już za niecałe 300 złotych. To świetna cena, jak na produkt takiej jakości. To dlatego warto jest rozglądać się za cenowymi okazjami i w porę dokonać zakupu.

Plafon Escada sprawdzi się w bardzo nowoczesnych domach i mieszkaniach. Najlepiej jeśli będzie on umieszczony w salonie. Wtedy wszyscy odwiedzający będą mogli podziwiać królewskie wykończenie. Jeśli stawiamy bardziej na żyrandol, do wyboru mamy sporo opcji i z całą pewnością dopasujemy coś do naszych wnętrz.