Przejdź do treści

Oszczędności przeznaczone na nowy apartament

Mimo, iż byłam osobą oszczędną to czasami lubiłam wydać pieniądze na jakieś przyjemności. Robiłam to stosunkowo rzadko, ponieważ odkładałam pieniądze na własne mieszkanie. Marzył mi się jakiś apartament w nowym bloku, więc miałam na co odkładać. 

Posiadanie przestronnego apartamentu w centrum miasta

apartamentyPieniądze pomnożyłam, ponieważ doradca finansowy, który opiekował się moimi finansami doradził mi korzystny program. Dzięki temu mogłam o wiele szybciej kupić apartament. Byłam zachwycona, ponieważ nowe apartamenty były dostępne w sprzedaży i znajdowały się na osiedlu strzeżonym. Lepszej oferty nie mogłam sobie upatrzyć. Skontaktowałam się z deweloperem, który oferował te lokale i dogadałam się z nim od razu. Kiedy zaznaczyłam, że kupuję apartament za gotówkę to zostałam obsłużona natychmiast. Tego samego dnia pojechałam na osiedle, aby zobaczyć wszystkie lokale, które były jeszcze wolne i wybrać taki, który najbardziej mi odpowiadał. Najbardziej spodobał mi się apartament na ostatnim piętrze. Z okna był cudowny widok na panoramę miasta i lokal posiadał ogromny taras. Apartament był nieco droższy od pozostałych co było oczywiste, ponieważ był największy i najładniejszy. Nie potrzebowałam czasu na zastanowienie się, ponieważ doskonale wiedziałam czego chcę. Właśnie o takim apartamencie marzyłam i nie chciałam, aby ktoś inny kupił go jak będę się zastanawiała. Deweloper był zaskoczony tak szybką decyzją, bo ludzie zazwyczaj się zastanawiali. Ja nie miałam jednak nad czym. 

Inwestycja w ten apartament była moją najlepszą. Jeszcze kilka miesięcy wcześniej mogłam tylko pomarzyć o takim lokalu. Meble, które kupiłam były w nowoczesnym stylu i wszystko razem wyglądało bajecznie. Tak właśnie się czułam w tym apartamencie. Żyłam jak w bajce.