Przejdź do treści

Ogrodzenie od sprawdzonej firmy

Byłem dyrektorem schroniska dla zwierząt i opiekowałem się mnóstwem zwierząt. Pracowało dla mnie kilkudziesięciu pracowników, ale również przychodziło wielu wolontariuszy, którzy dużo pomagali w schronisku. Opiekowali się zwierzętami właściwie każdego dnia.

Współpraca z firmą oferującą mnóstwo ogrodzeń

ogrodzenia betonowe - mazowieckieZwierzaki poza spacerami po parku były wypuszczane na wybieg na terenie schroniska. Ostatnio zauważyłem, że kilka psów wydostało się poza teren i wiedziałem, że winą było ogrodzenie, które posiadało dziury. Ogrodzenie było w fatalnym stanie i wiedziałem, że inwestycja w nowe była konieczna. Wielu darczyńców oferowało pomoc zwierzakom i jednym z nich była firma, która stawiała ogrodzenia betonowe – mazowieckie, dlatego postanowiłem podjąć z nią współpracę. Skontaktowałem się z właścicielem i poinformowałem o problemie. Od razu zaoferował mi najlepsze ogrodzenie betonowe, które miało zabezpieczyć cały teren. Była to sprawdzona firma na rynku i wiedziałem, że zamontowane zostanie porządne ogrodzenie. Ku mojemu zaskoczeniu właściciel firmy nie chciał za ogrodzenie ode mnie żadnych pieniędzy. Zrobił to całkowicie za darmo. Człowiek ten kochał zwierzęta i ich los nie był mu obojętny, dlatego ogrodzenie dostałem za darmo. Dwóch pracowników z jego firmy zajęło się montażem nowego ogrodzenia betonowego. Zwierzęta w tym czasie nie były wypuszczane na wybieg. Wolontariusze zabierali je na spacer do parku. Nowe ogrodzenie było bardzo solidne i byłem wdzięczny za tak ogromną pomoc.

Zwierzęta znowu mogły bezpiecznie być wypuszczane, ponieważ ogrodzenie zabezpieczało odpowiednio cały teren. Niedaleko schroniska znajdowała się bardzo ruchliwa ulica co stwarzało ogromne zagrożenie dla moich podopiecznych. Mogłem być już spokojny o zwierzęta.