Przejdź do treści

Obrączki tytanowe – hit czy wymysł jubilerów?

Jednym z najważniejszych wyborów przed zawarciem związku małżeńskiego jest wybór obrączek. Jest on o tyle trudny, że kupuje się je raz na całe życie i od chwili ślubu towarzyszom małżonkom w każdym momencie ich życia. Jeśli zastanawiasz się nad obrączkami tytanowymi, sprawdź czy warto?

Innowacyjność obrączek tytanowych

obrączki tytanowe z drewnemWiększość osób postrzega tytanowe obrączki jako substytut złota, który jest niższy rangą. Zapewne jest to związane z ceną tytanu, która jest dużo niższa niż złota czy platyny. Niemniej wszystkie zalety wyrobów jubilerskich z tytanu są tak atrakcyjne dla przyszłych nowożeńców, że coraz więcej osób chętnie spogląda w stronę tej biżuteryjnej innowacji. Przede wszystkim za zakupem nowoczesnych obrączek przemawiają antyalergiczne właściwości tytanu, który pozwala na codzienne użytkowanie obrączki nawet w przypadku intensywnej alergii. Ponadto tytan to również metal, który sprawdza się jako materiał na obrączki dla żeglarzy, którzy mają kontakt z wodą. Nawet rejs po słonowodnym zbiorniku nie uszkodzi ozdoby z tytanu. Wiele osób także ceni sobie wizualne aspekty ozdób z tytanu, który ma charakterystyczną stalowo-grafitową barwę. Wszystkie zalety metalu w połączeniu z nowatorskimi połączeniami biżuteryjnymi, jak na przykład obrączki tytanowe z drewnem czy połączenie tytanu ze złotem, które nie będzie mieć kontaktu ze skórą sprawia, że tytan staje się popularnym metalem jubilerskim.

Mając do wyboru skromne, klasyczne, złote obrączki i nowoczesne, o awangardowej formie tytanowe musisz mieć na uwadze twój tryb życia, styl ubierania się oraz częstotliwość zmiany upodobań. Jeśli często wymieniasz całą szafę, wykonujesz artystyczny zawód oraz preferujesz szalone przygody, na pewno polubisz się z tytanowymi obrączkami o fantazyjnej formie.