Przejdź do treści

Nowy elektryczny grill Weber

 

Jakiś czas temu zepsuł mi się grill elektryczny. Bardzo często używam tego typu sprzętu w domu. Cała moja rodzina uwielbia grillowane mięso i warzywa. Musiałam w końcu kupić nowy, ale tym razem postanowiłam nie patrzeć na cenę i próbować oszczędzać. Wiedziałam, że muszę  zainwestować w dobrą jakość wykonania i sprzęt, który będzie działał bez żadnych problemów. 

Grill Weber jest gwarancją jakości

weber q 1400Jak tylko dowiedziałam się, że firma, z której mam już naprawdę świetny grill ogrodowy produkuje też grille elektryczne to wiedziałam, że muszę kupić grill elektryczny właśnie od tego konkretnego producenta. Kupiłam polecany grill Weber Q 1400, o którym słyszałam naprawdę wiele dobrego. Na pierwszy rzut oka widać, że grill jest bardzo solidny. Ważny on ponad 10 kilogramów, ale jednocześnie został on zaprojektowany tak, że wygląda on bardzo smukło i nowocześnie. Muszę przyznać, że położony na moim blacie w kuchni wygląda on delikatnie. Właściwie stanowi on pewnego rodzaju awangardowy, a jednocześnie bardzo stylowy dodatek do kuchni. Dzięki temu, że wygląda on ładnie, nie muszę chować go po użyciu do szafek, w których mam zawsze i tak zdecydowanie za mało miejsca. Powierzchnia do grillowania jest duża, więc mogę na spokojnie używać go do smażenia mięsa na obiad dla całej rodziny. A przyrządzane w nim potrawy zawsze są bardzo smaczne, szczególnie mięso, które dzięki regulatorowi temperatury zawsze wychodzi soczyste.

Używam nowego grilla już od czterech miesięcy i jest to naprawdę dobry sprzęt, który jest warty polecenia. Często z niego korzystam i jego używanie jest bardzo komfortowe i łatwe. Podoba mi się to, że oprócz świetnej jakości sprzętu, na którym przygotowywanie jedzenia jest bardzo proste to otrzymujemy jeszcze fajny dizajn.