Przejdź do treści

Nowy domek wynajęty na weekend

Mój chłopak ciężko ostatnio pracował i nie miał dla mnie wcale czasu. Obiecał, że jak sytuacja się unormuje, to mnie zabierze gdzieś na weekend. Cieszyłam się i już nie mogłam doczekać. Mój chłopak Antek był kierownikiem i dlatego musiał tak ciężko pracować, bo miał dużo obowiązków. 

Wynajęcie na weekend domku w Kotlinie Kłodzkiej 

domki kotlina kłodzkaAntek poprosił mnie, żebym zajęła się znalezieniem jakiegoś fajnego miejsca na weekend, gdzie będziemy mogli odpocząć. Dał mi wolną rękę, co mi pasowało, bo mogłam wybrać dowolne miejsce. Zamierzałam weekend spędzić w komfortowych warunkach, dlatego pod uwagę brałam wyłącznie domki Kotlina Kłodzka była miejscem najczęściej polecanym, dlatego zdecydowałam, że właśnie tam wyjedziemy z Antkiem na weekend. Przeglądając oferty natrafiłam na nowy domek, który pojawił się w tym roku. Gwarantował on pełne wygody i na dodatek był wolny w terminie, który mnie interesował. Mój chłopak miał dużo pieniędzy i nie musiałam się ograniczać. Mogłam zarezerwować nawet najdroższy domek, bo wiedziałam, że Antka było na to stać. On tak samo jak ja cenił sobie luksus i wynajęcie tego nowego domku w Kotlinie Kłodzkiej było najlepszym rozwiązaniem. Dokonałam rezerwacji telefonicznej, bo nie było innej możliwości. Właścicielka ośrodka zapewniła mnie, że na piątek domek będzie już gotowy i można przyjechać z samego rana. Nie mogłam doczekać się tego weekendu. Zadzwoniłam do Antka, żeby o wszystkim mu opowiedzieć. Był zadowolony z miejsca, które wybrałam na wypoczynek.

To był zdecydowanie mój najlepszy weekend, ponieważ spędziłam go ze swoim chłopakiem, który w końcu miał czas wyłącznie dla mnie. Domek faktycznie był nowy i z tego, co się dowiedziałam, to byliśmy pierwszymi osobami, które miały okazję ten domek wynająć.