Przejdź do treści

Nowoczesne podgrzewacze do wody

Po gruntowym remoncie całego hotelu, postanowiliśmy również zmodernizować i ulepszyć nie tylko wygląd, ale również wyposażenie pokoi. Idąc za sugestiami klientów, na pierwszy ogień poszedł ciąg wodny, gdyż otrzymaliśmy wiele uwag na temat ograniczonego dostępu do ciepłej wody. Dotychczasowo używane przez nas piece grzewcze z kotłowni hotelowej miały więc zostać w pierwszej kolejności zastąpione.

Estetyczne podgrzewacze do wody

nowoczesny ogrzewacz przepływowy wodyStary system grzewczy był bardzo niewydajny, i generował ogromne koszty, które mogły być łatwo zmniejszone po instalacji bardziej nowoczesnych i oszczędnych urządzeń. Dość długo zastanawialiśmy się nad owymi urządzeniami, aż w końcu nasz wybór padł na nowoczesny ogrzewacz przepływowy wody, zamontowany w eleganckiej baterii. Był to bardzo przyjemny dla oka i estetyczny dodatek do każdej łazienki hotelowej, gdyż baterie w których zamontowane były owe podgrzewacze wyglądały nowocześnie i bardzo dobrze komponowały się z eleganckim wystrojem hotelu. Jednocześnie były niesamowicie proste w instalacji, nawet prostsze niż standardowe podgrzewacze podłączane pod ciąg wodny, gdyż podgrzewacze które wybraliśmy zakładane były identycznie jak standardowe baterie i krany, nie wymagając żadnych dodatkowych zabiegów oprócz podłączenia do źródła prądu. Owe podgrzewacze posiadały również bardzo wygodną regulację temperatury ciepłej wody, pozwalającą na dopasowanie jej do upodobań każdego gościa hotelowego.

Mimo iż zużywały one energię elektryczną, pobór był tak niewielki, iż niemal niezauważalny, więc rachunki za prąd dla hotelu spadły niesamowicie, pozwalając nam zaoszczędzić środki na dodatkowe ulepszenia. Nowy system ogrzewania wody został również doceniony przez hotelowych gości zarówno za nowoczesność, jak i wygodę użytkowania.