Przejdź do treści

Nowoczesna maszynka dla tatuażystów

Kompaktowe maszynki do wykonywania tatuaży są uważane za zdecydowanie wygodne, aczkolwiek w wielu przypadkach nie są tak wszechstronne jak starego typu maszynki tłokowe. Przykładowo, nie są one tak dobre podczas tworzenia konturów, które muszą być z reguły wykonane głęboko pod skórą, jeśli mają być wyraźne.

Najlepsza maszynka wielozadaniowa do tatuaży nowoczesnych

maszynka penTatuażyści używają więc kilku rodzajów maszynek do wykonywania dzieł, choć i to nie zawsze jest wygodne i często znacznie spowalnia prace nad tatuażem. Wielozadaniowa maszynka PEN, która od kilku miesięcy cieszy się wciąż rosnącym zainteresowaniem jest narzędziem które łączy w sobie zalety wszystkich typów maszynek do tatuowania, mając wszystkie ich zalety i niewiele wad. Może być używana jak zwykła maszynka kompaktowa, przede wszystkim do tworzenia wypełnień, cieniowania czy najróżniejszego rodzaju efektów, aczkolwiek dzięki możliwości ustawienia wstecznego ruchu igły, dokładnie w taki sam sposób jak ma to miejsce w maszynce tłokowej, jest również doskonałą maszynką do wykonywania konturów oraz dzieł monochromatycznych. Nadal pozostaje jednak maszynką o bardzo małych gabarytach, a użytkownicy uważają iż jest bardzo wygodna podczas tatuowania, nie przeważa dłoni i nie przeszkadza w żadnej technice tatuowania. Do tej maszynki można dostać ogromną ilość najróżniejszych akcesoriów, od nasadek do mocowania igieł niestandardowych, głowic, po okładziny ułatwiające trzymanie maszynki w trakcie tatuowania.

Producent sprzedaje wszystkie akcesoria w swoim sklepie internetowym, choć można je również dostać w wielu renomowanych sklepach dla tatuażystów oraz w hurtowniach z wyposażeniem salonów tatuażu. Z racji iż maszynka powoli staje się jedną z najczęściej używanych, dostępność nigdy nie jest problemem.