Przejdź do treści

Nowi pracownicy uczyli się sprzedawać szamba na terenie Warszawy

Jakiś czas temu postanowiłem, że moja firma powinna zatrudnić nowych przedstawicieli handlowych. Szybko się rozwijała i potrzebowaliśmy większych dochodów. Na dodatek miałem zapał do prowadzenia szkoleń i chciałem zainwestować w nowych pracowników.

Zajmowaliśmy się betonowymi szambami 

szamba betonowe sprzedawane w WarszawiePo wystawieniu ogłoszenia zgłaszało się sporo chętnych. Jednak nie każdy nadawał się do takiej pracy i musiałem odmówić. Na szczęście po pewnym czasie zatrudniłem trzech obiecujących przedstawicieli handlowych. Ich zadaniem była sprzedaż szamb w Warszawie i jej okolicach. Już na samym początku zorganizowałem tygodniowe szkolenie aby uczyć ich poprawnej relacji z naszymi klientami. Również dawałem cenne wskazówki co do sprzedaży. Chciałem aby byli skuteczni i wiedzieli jak funkcjonować. Nasza szamba betonowe sprzedawane w Warszawie były coraz bardziej popularne. W dodatku badania naszego działu od reklamy i rynku podpowiadały sprzedawcą gdzie szukać. Nie każda osoba chciała być naszym klientem. Dzięki temu zwiększaliśmy skuteczność i z dnia na dzień przybywało nam chętnych na usługi. Dodatkowo jako przedsiębiorstwo bawiliśmy się w serwis szamb od innych producentów. Często ktoś kupił coś z nie sprawdzonego źródła i ulegały awarii. Bardziej skutecznym rozwiązaniem w takim przypadku była zwyczajna naprawa niż zamawianie nowego szamba. Nasza ekipa od serwisu miała spore doświadczenie i dbała o skuteczność. Dodatkowo my zapewnialiśmy jakość świadczonych usług. Staraliśmy się aby wszystko było na wysokim poziomie.

Tylko tak mogliśmy zapewnić sobie przewagę nad konkurencją i zwiększać sprzedaż. Na szczęście moi nowi pracownicy szybko się uczyli. Dzięki temu sprzedać naszych szamb betonowych rosła z dnia na dzień. Każdy wkładał w to wiele pracy i dbał o to aby firma rosła w siłę.