Przejdź do treści

Nowa kuchnia na zamówienie

 

Zawsze podobały mi się duże i przestronne kuchnie, w których oprócz wielu mebli jest też miejsce na duży stół. Mam piątkę dzieci, więc taka duża kuchnia była nam po prostu niezbędna. by móc niej z przyjemnością gotować i spożywać posiłki. Chciałam by mimo swoich dużych rozmiarów kuchnia mimo tego była bardzo przytulna i było widać, że jest to kuchnia dużej rodziny. Ale musiała być też stylowa.

Zakochałam się w nowych meblach na zamówienie

meble kuchenne na zamówienie w SzczecinieKiedy zaczęliśmy wybierać nowe meble do kuchni zależało mi na tym by meble te idealnie pasowały do naszej kuchni. Niestety kiedy zaczęliśmy odwiedzać sklepy, zarówno te mniejsze, jak i duże sklepy meblowe to nic mi się tam nie podobało. Może same meble były w miarę ładne ale ich wymiary były dziwne. Niektóre z mebli były o wiele za duże, inne zaś szafki były o wiele za płytkie i za niskie jak na to ile przedmiotów będą musiały w sobie pomieścić. W końcu zdecydowaliśmy się na zamówienie mebli robionych na wymiar. To, co bardzo nam się podobało to to, że meble kuchenne na zamówienie w Szczecinie wcale nie okazały się droższe niż kupno całego zestawu mebli z popularnej sieci sklepów specjalizujących się w sprzedaży mebli, sprzętów i akcesoriów do domu. Przed zamówieniem mebli kupiliśmy jeszcze wszystkie niezbędne dla nas sprzęty do kuchni, bo chcieliśmy by zostały one dobrze wpasowane w wybrane przez nas szafki. Jasne szafki wyglądały bardzo elegancko, ale odpowiednie akcesoria sprawiły, że wszystko wyglądało przytulnie.

Wszyscy w rodzinie jesteśmy bardzo zadowoleni z tego jak nasza nowa kuchnia wygląda. Wspólnie spożywanie posiłków w kuchni przy dużym stole, który również był robiony na zamówienie, strasznie mnie wzrusza. Lubię spędzać czas w kuchni, bo panuje w niej niezwykle miła atmosfera.