Przejdź do treści

Nasze stojaki na plakaty i foldery

Pracowałam w najwspanialszym miejscu jakie mogło być. W biurze podróży. Nasze biuro oferowało wycieczki zagraniczne, najczęściej do krajów określanych jako wakacyjne, w których można było zaznać rozrywki i wypocząć nad morzem. Byłam tam zaledwie od miesiąca, jednak bardzo mi się tam podobało i ze wszystkimi się już zaprzyjaźniłam.

Elegancki stojak na różne dokumenty

stojaki na plakaty i folderyKtóregoś dnia dostałam zadanie, żeby zamówić dla nas stojaki na plakaty i foldery, żeby można było wystawić taki stojak przed naszym biurem. Nie każdy od razy jest chętny do wejścia do środka i zapytania się o wycieczki. W ten sposób, może bez żadnej interakcji z pracownikiem biura, przejrzeć sobie najkorzystniejsze oferty wyjazdów. Takie stojaki są niezwykle przydatne i sama nie wiem, dlaczego w naszym biurze do tej pory jeszcze ich nie było. Wybrałam jakieś i zamówiłam ze sklepu internetowego. Czekałam na zamówienie i w międzyczasie szukałam najlepszych folderów i plakatów do zawieszenia na naszych stojakach. Gdy zamówienie już dotarło, rozłożyłam stojak i wszystko już miałam gotowe do umiejscowienia na nim. Wybrałam dwie wycieczki egzotyczne i trzy bliżej naszego kraju. Każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Stojak prezentował się bardzo dobrze, był klasyczny i elegancki, bez żadnych szaleństw. Biuro dzięki temu wyglądało na profesjonalne, gdy już z daleka było widać rozłożone na stojakach foldery i informacje. Foldery również są bardzo ważne, bo zawierają najważniejsze informacje o wszystkich wyjazdach.

Trzeba przyznać, że dzięki umieszczeniu stojaków przed biurem, coraz więcej osób przestało przechodzić obojętnie. Zawsze ktoś się zatrzymał, żeby przeczytać o najbliższych wycieczkach i porównać sobie ceny. Niektórzy z nich przychodzili się o coś dopytać i decydowali się na kupno wycieczki. Tak więc stojaki to też niezła reklama.