Najsmaczniejsza pizza w Krakowie

Jestem ogromną fanką pizzy. Od wielu lat wraz z partnerem co piątek zamawiamy sobie pizzę na kolację i jemy ją oglądając ulubiony serial. W ostatnich tygodniach sytuacja zmusiła nas jednak do przeprowadzki do innego miasta, czyli do Krakowa. W związku z tym musieliśmy ponownie rozpocząć poszukiwania najlepszej pizzerii.

Poszukiwania najsmaczniejszej pizzy w mieście

pizza kraków rynekStwierdziłam, że najlepiej będzie zapoznać się z opiniami osób, które już jadały pizzę w Krakowie. Wpisałam w wyszukiwarkę internetową odpowiednie hasło, a następnie weszłam na forma internetowe, a także na portale społecznościowe. Okazało się, że jeśli chodzi o fast food jakim jest pizza Kraków Rynek na swoim terenie posiada pizzerię z wieloletnią tradycją, która jest naprawdę polecana. Postanowiłam więc zapoznać się dokładnie z menu tego lokalu. Byłam zaskoczona ogromnym wyborem różnego rodzaju pizz, jakie mieliśmy do wyboru. Były to nie tylko te najbardziej popularne, ale także te nieco mniej znane kompozycje. Mogliśmy również dowolnie modyfikować gotowe propozycje z menu, a także zdecydować się na zamówienie pizzy pół na pół, a wiec takiej, w której połowa pizzy jest o danym smaku, a druga połowa o innym. Oczywiście mogliśmy również samodzielnie stworzyć własną kompozycję z dowolnie wybranych składników. Stwierdziłam, ze jest to idealna opcja dla nas i z pewnością warto z niej skorzystać. Bardzo szybko złożyliśmy zamówienie i czekaliśmy na dostawę.

Ponieważ był piątek wieczorem myślałam, że będziemy musieli czekać na dostawę naprawdę długo. Okazało się jednak, że wcale tak nie jest! Już po niecałych czterdziestu minutach zerwaliśmy się na dźwięk dzwonka do drzwi i mogliśmy spróbować zamówionej pizzy. Była naprawdę smaczna i godna polecenia. Jestem pewna, ze jeszcze nie raz złożymy tam zamówienie!