Przejdź do treści

Najnowocześniejsza strzelnica dla zawodowców

Strzelnice w naszej okolicy są z reguły punktami komercyjnymi, gdzie uczęszczają głównie amatorzy chcący nauczyć się posługiwania się bronią palną, lub też strzelający rekreacyjnie. Są one wystarczające do okazjonalnego treningu strzeleckiego, aczkolwiek do bardziej zaawansowanych ćwiczeń dla służb mundurowych nie są najbardziej odpowiednie.

Profesjonalna strzelnica do ćwiczeń zawodowych

najlepsza strzelnica w kornymNasze ćwiczenia obejmują strzelanie dynamiczne, trening poruszania się z różnymi rodzajami broni palnej, oraz zachowanie w konkretnych sytuacjach, czego nie można ćwiczyć w komercyjnych strzelnicach. Treningi przeprowadzamy więc w znacznie bardziej zaawansowanych obiektach, takich jak najlepsza strzelnica w Kornym, obecnie uznawana za jedną z najbardziej zaawansowanych i nowoczesnych strzelnic w kraju. Jest tam co prawda normalna strzelnica z pięcioma torami, która udostępniana jest amatorskim strzelcom, aczkolwiek na terenie strzelnicy znajdują się także tory zewnętrzne, w tym i plac do treningu zawodowego, oraz pole służące do nauki strzelania sportowego do ruchomych celów. Wyposażenie strzelnicy jest nowoczesne i zaawansowane, więc od razu odstaje od wielu innych obiektów tego typu, które można w zupełności sprawiedliwie określić jako prymitywne.

Gongi reaktywne, zaawansowane, podświetlane tarcze z możliwością automatycznego ukrywania po trafieniu oraz doskonałe oświetlenie umożliwiają przeprowadzenie każdego rodzaju ćwiczenia i w bardzo dużym stopniu poprawiają komfort treningu, do tego stopnia iż obecnie wszystkie szkolenia naszej formacji organizowane są wyłącznie na tej strzelnicy. Szkolenia mogą być także urozmaicane najróżniejszymi wariantami akcesoriów, lub odtworzeniem sytuacji zagrożenia w celu przećwiczenia reakcji strzelców.