Przejdź do treści

Najlepszy producent toreb

Któregoś dnia zajęłam się przeglądaniem wnętrza mojej szafy. Miałam w niej różne przedmioty. Znalazłam tam długo szukaną lokówkę do włosów, paski i elementy galanterii. Gdy tak szperałam, zauważyłam z bólem, że moja kolekcja wcale nie jest zbyt duża. Nie miałam niczego porządnego w kolekcji.

Piękne torebki polskiego projektanta

polski projektant torebChyba każda kobieta uwielbia takie dodatki jak rękawiczki, paski, czy torebki. Ja akurat torebek miałam najmniej, bo dosłownie dwie. I to jedną z nich nosiłam tak długo, że już powoli się zaczęła przecierać. Stwierdziłam, że koniecznie muszę udać się na jakieś zakupy. Odwiedziłam sklep z galanterią, w którym polski projektant toreb był twórcą wszystkich modeli. Bardzo ucieszył mnie fakt, że torebki te pochodzą od polskiego projektanta, ponieważ lubię wspierać nasze narodowe firmy. Poza tym, jakość wykonania była bardzo dobra, ponieważ takie torebki nie są robione na szybko. Tworzy się je z precyzja i każdy element jest dokładnie dopracowany. Jak tylko zobaczyłam torebkę w kolorze jasnego błękitu, wiedziałam, że to właśnie z nią wyjdę tego dnia ze sklepu. Już jakiś czas mówiłam moim koleżankom o tym, że takiej poszukuję. Nie spodziewałam się, że uda się tak szybko. Torebka miała dużą pojemność i pięknie się prezentowała. Mogłam w niej zmieścić wszystko co niezbędne, czyli szminkę, portfel, telefon i książki na zajęcia. W środku miała dwie kieszonki. Jedna z nich była zapinana, druga nie.

Zakupy wyjątkowo się udały. Ze sklepu wyszłam ze wspaniałym nabytkiem. Torba pięknie wyglądała i pasowała mi do mojego czarnego płaszcza. Chodziłam z nią na zajęcia, do miasta, czy do biblioteki. Można powiedzieć, że to uniwersalny produkt, nadawała się bowiem do wszystkiego. Mam ją już sporo czasu i nadal jest w świetnym stanie.