Przejdź do treści

Najlepszy producent mebli szkolnych

Jeszcze kilka lat temu produkowałem meble kuchenne. Dla mnie jednak rynek się wyczerpał i na dodatek zwiększyła się konkurencja. Chcąc uniknąć niepowodzenia w interesie zdecydowałem się nieco przebranżowić i zająć produkcją mebli szkolnych.

Produkcja najlepszej jakości mebli szkolnych

meble szkolne producentOdbiorców sam poszukiwałem na rynku, ponieważ sprawdziłem gdzie powstawały nowe szkoły. Zresztą kiedyś byłem przedstawicielem handlowym i wiedziałem jak oferować produkty w taki sposób, żeby zainteresować każdego klienta. W mojej firmie produkowane były najlepszej jakości modne i nowoczesne meble szkolne producent, który również oferował takie meble mieścił się w innym województwie, więc tak naprawdę nie posiadałem żadnej konkurencji i to mi odpowiadało. Miałem jeden zasadniczy cel, stać się najlepszym producentem mebli szkolnych i do tego usilnie dążyłem. Sam projektowałem meble, ponieważ znałem się na tym i dysponowałem najnowszym oprogramowaniem. Poza szkołami, moimi meblami byli również zainteresowani sprzedawcy, z którymi chętnie nawiązałem współpracę. Po roku zajmowania się produkcją mebli szkolnych udało się osiągnąć sukces. Było to wyjątkowo szybko, ponieważ zakładałem, że dojście do takiego poziomu zajmie mi co najmniej trzy lata. Byłem najlepszym producentem mebli szkolnych w województwie i tylko do mnie zgłaszali się klienci, którzy chcieli współpracować. Firma rozwinęła się błyskawicznie a na brak pracy nigdy żaden z moich pracowników nie mógł narzekać, bo było jej dużo.

Meble szkolne cieszyły tak sporym zainteresowaniem, że odważyłem się podjąć jeszcze poważniejszą decyzję, aby wejść na rynki zagraniczne. Zatrudniłem doradcę, który miał mi w tym pomóc, bo ja nie posiadałem odpowiedniego doświadczenia i nie znałem języków obcych.