Przejdź do treści

Najlepsza kawa sypana z poleconej hurtowni

Postanowiłam otworzyć kawiarnię. Lubiłam kontakt z klientem, ponieważ sprawiało mi to przyjemność a kawiarnia dla mnie była najlepszym rozwiązaniem. Poza tym lubiłam pić dobrą kawę i mogłam to robić w swojej własnej kawiarni. Spełniałam się zawodowo i byłam szczęśliwa.

Kupowanie kawy w najlepszej hurtowni

hurtownia kawyPewnego dnia odwiedził mnie klient, który był ogromnym pasjonatem kawy. Długo z nim rozmawiałam i bardzo miło mi ten czas upłynął. To właśnie od niego dowiedziałam się, że w okolicy jest najlepsza hurtownia kawy, gdzie warto zajrzeć. Kawę zawsze zamawiałam u tego samego dostawcy i póki co byłam bardzo zadowolona, jednak informacja od tego klienta nie dawała mi spokoju i dlatego postanowiłam odwiedzić tę hurtownię. Wybrałam się tam rano, kiedy kawiarnia jeszcze była zamknięta. W hurtowni dostępny był każdy rodzaj kawy i mogłam kupić wszystko, co chciałam. Klient, który polecił mi to miejsce podał konkretną nazwę kawy, która ponoć była smaczna. Postanowiłam więc ją kupić i posmakować. Wzięłam jedno opakowanie i wróciłam do kawiarni. Od razu zaparzyłam sobie tę kawę. Pierwszy raz w życiu piłam tak pyszną kawę a w kawiarni roznosił się cudowny zapach. Oczywiście wróciłam do tej hurtowni, żeby kupić więcej. Wybrałam też inne rodzaje kaw, bo stwierdziłam, że najwyższy czas, ażeby dać większy wybór swoim klientom. Kawy w tej hurtowni miały dość rozsądne ceny i byłam świadoma, że mogę zrezygnować z dostaw i osobiście zaopatrywać się w kawę w tej konkretnej hurtowni.

Kawa wszystkim klientom mojej kawiarni smakowała i częściej do mnie przychodzili. Wprowadziłam też możliwość zamawiania kawy na wynos i oferta ta zainteresowała osoby, które nie miały czasu, aby napić się kawy na miejscu. To pozwalało mi na osiąganie większych zysków.