Przejdź do treści

Najczęściej wybierany rodzaj rolet

Żaluzje okienne przez długi czas były wyposażeniem kojarzącym się z luksusem i elegancją, aczkolwiek nie należały one do wolnych od mankamentów. Właściciele żaluzji, zwłaszcza starego typu aluminiowych wariantów, montowanych wewnątrz okna, narzekali na błyskawiczne kurzenie się i zacinanie żaluzji nawet po dokładnej konserwacji.

Najlepsze rolety do okien w domu

rolety plisowane łódźŻaluzje w ostatnich latach są coraz częściej zastępowane różnego rodzaju roletami, najczęściej rolowanymi, aczkolwiek plisowane rolety coraz bardziej zyskują popularność i zainteresowanie. Przede wszystkim, plisowane rolety umożliwiają znacznie dokładniejszy poziom regulacji, a dzięki temu pozwalają na praktycznie dowolne ograniczenie nasłonecznienia z zewnątrz pomieszczenia. Sama ta cecha czyni je znacznie lepszymi niż większość innych zasłon domowych, a w szczególności pozostałych odmian rolet i żaluzji, które mogą być tylko całkowicie zasłaniane lub też opuszczane częściowo. Mnóstwo sklepów z wyposażeniem domu ma w ofertach rolety plisowane Łódź jest natomiast siedzibą krajowego producenta doskonałych rolet, które mogą być montowane na stałe, lub tymczasowo, podobnie jak rolowane rolety okienne. Najtańsze, materiałowe rolety plisowane ograniczają dostęp słońca częściowo, a droższe wersje, które posiadają materiał odbijający światło słoneczne nie tylko całkowicie zaciemniają pomieszczenia, ale również ograniczają nagrzewanie się wnętrza z racji dużego natężenia światła słonecznego.

Plisy okienne można dostać w bardzo imponującej gamie najróżniejszych kolorów czy wzorów ozdobnych, więc nawet najbardziej wymagający właściciele domów czy mieszkań będą w stanie znaleźć pasujące im rolety bardzo łatwo. U niektórych producentów jest również możliwość zamówienia rolet plisowanych ze spersonalizowanym wyglądem.