Przejdź do treści

Nadrukiem na torbie laminowanej może być logo

Niekiedy nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ważne jest to, co z pozoru nieistotne. Znawcy reklamy potrafią świetnie posłużyć się tym faktem, by wypromować daną markę. Dobra reklama, to taka, która działa bez skupiania na niej uwagi. Wiedzą to wszyscy, którzy są związani z marketingiem. Nienachalnie, ale skutecznie.

Torba papierowa laminowana – najładniejsza forma reklamy

torby papierowe laminowane z nadrukiemPrzykładem tego typu działania jest rozdawanie gadżetów reklamowych. Dajemy klientowi rzecz, z naszym nadrukiem, która ma pełnić zupełnie inną funkcję niż reklamowa. Długopis jest do pisania, pendrive do zapisywania, a torba do noszenia w niej zakupów. W ładnej torebce możemy również wręczyć prezent. Torby laminowane są bardzo estetyczne i świetnie nadawałyby się do tego celu. Jeśli interesują nas torby papierowe laminowane z nadrukiem, a sprzedajemy biżuterię lub dodatki kobiece, to spokojnie mogą być one w takie torby pakowane. Nadrukiem może być nasze logo, delikatnie i subtelnie wpasowane w jakieś tło. Może być ono nawet w rogu torby, razem z danymi kontaktowymi. Jeśli torba ma być prezentowa, nadruk przede wszystkim musi zawierać grafikę, miłą dla oka, a nie reklamę firmy. Do torby laminowanej można zapakować klientce pasek czy apaszkę. Również delikatne bluzeczki się do tego nadają. Wszystko w zależności od tego w jakiej sytuacji chcemy przekazać torbę klientowi i co chcemy w nią pakować. Trzeba pamiętać, że na kolorowych torbach papierowych nie powinniśmy dokładać za dużo grafiki. To jednak powinien podpowiedzieć nam producent.

Mimo że ostateczna decyzja co do tego, co nadrukowane jest na torbie, zależy od nas, to zawsze powinniśmy mieć możliwość z skorzystania z podpowiedzi fachowców. Reklama to dziedzina delikatna i trzeba się na niej znać, by była skuteczna. Na szczęście torby papierowe są jedną z tańszych form i nie niosą ze sobą ryzyka.