Przejdź do treści

Na wakacje zarezerwowałem rodzinny rejs w Chorwacji

Odkąd pamiętam zawsze uwielbiałem Chorwację. Moim zdaniem to jeden z najpiękniejszych nadmorskich krajów. Wybrzeże w tym kraju wygląda niemalże jak z bajki. Nawet kamieniste plaże mają swój urok. W tym roku udało mi się namówić żonę i synka na nietypowe wakacje. Spędzimy je na wynajętym jachcie. Zorganizowałem nam rejs po Adriatyku wzdłuż chorwackiego wybrzeża.

Znalazłem rodzinne rejsy jachtem ze sternikiem

rejs rodzinny chorwacjaW domu to zawsze ja zajmuję się organizowaniem wakacji. Przygotowuję kilka propozycji, które później przedstawiam mojej żonie i synkowi. Muszę to robić w umiejętny sposób, żebyśmy wspólnie wybrali tą opcję, którą od początku uznaję za najlepszą. I tak samo było właśnie w tym roku. Znalazłem w internecie biuro podróży, które zapraszało na wspaniały i niezapomniany rejs rodzinny Chorwacja pięknym i kompleksowo wyposażonym jachtem. Oferowane jednostki pływające były tak wyposażone jak najlepsze apartamenty wakacyjne. Jachtem nie płynie się samodzielnie, bo każdy rejs ma zagwarantowaną obsługę i sternika. Cena była naprawdę atrakcyjna, a dojazd do Chorwacji na miejsce startu był we własnym zakresie. I taką właśnie propozycję na ten rok miałem dla swoich najbliższych. Do tego jeszcze pokazałem kilka gorszych opcji i wspólnie wybraliśmy tą najlepszą, czyli rejs po Adriatyku. Taki rejs kosztuje mniej więcej tyle samo co zagraniczne wakacje w ciepłych krajach w dobrym hotelu. Tylko, że w tym przypadku cały jacht jest tylko dla nas.

Za niedługo wyruszamy na wakacje. Będą to pierwsze nasze wakacje w takim stylu. Wszystko mamy zarezerwowane i zapłacone. Wystarczy jedynie dotrzeć na miejsce, z którego wypłyniemy. Fajnie, bo na takiej luksusowej łodzi będziemy tylko we troje i będziemy mieć dużo czasu dla siebie. A przy okazji zwiedzimy moją ulubioną Chorwację.