Przejdź do treści

Na ślub można zamówić filmowanie dronem

Ślub i wesele to jedyna i niepowtarzalna chwila w życiu dwojga ludzi. Warto uwiecznić to wydarzenie z każdej możliwej strony. Można to zrobić również z powietrza zamawiając filmowanie z drona. To usługa, która zrewolucjonizowała branże wideofilmowania.

Filmowanie z drona to najlepsza pamiątka

filmowanie dronem - katowiceDzisiaj weselni kamerzyści filmowanie z drona oferują w pakiecie. A to naprawdę super pamiątka. Wideofilmowanie w takim wydaniu to coś zupełnie innego, aniżeli film kręcony z ziemi. Dronem można wzbić się na wysokość kilkuset metrów, ale śluby filmuje się z kilkunastu. W filmie z drona chodzi o to, żeby wszyscy goście byli widoczni na jednym ujęciu. Drony mogą latać około kilkunastu minut na jednej baterii. Filmowcy na wesela mają kilka baterii w zapasie. Ujęcia z drona robi się najczęściej przed kościołem, bo to jedyna sposobność na ujęcie wszystkich gości jednocześnie. Filmowanie dronem – Katowice to ostatnio najczęściej zamawiana usługa na śluby i wesela. Oczywiście fragmenty nakręcone z drona montowane są z całym filmem zrobionym w kościele i na weselu. Pamiątka z wesela w postaci takiego filmu na pewno będzie cieszyć przez wiele długich lat. Filmowanie z drona daje o wiele więcej możliwości ujęć, aniżeli tradycyjne kamerowanie z ziemi. Kamerzysta nie musi gorączkowo przedzierać się przez tłum gości, ponieważ dron może się unosić nad nimi i przemieszczać błyskawicznie. Warto zainwestować w takie filmowanie wesela. Choć pakiet z dronem jest zazwyczaj trochę droższy, aniżeli samo tradycyjne filmowanie.

Filmowanie dronem to dzisiaj obowiązkowa usługa na każdym ślubie. Większość nowożeńców chce mieć właśnie takie ujęcia zrobione z wysokości. Film ze ślubu jest wówczas o wiele lepszy, ponieważ widać na nim wszystkich gości. Poza tym nic nie ogranicza pracy kamerzysty.