Przejdź do treści

Moje ulubione lakiery do paznokci

Zdaję sobie sprawę z tego, że obecnie kobiety przerzuciły się na lakiery hybrydowe. Ja jednak nadal jestem wielką fanką lakierów tradycyjnych i w najbliższej przyszłości się to nie zmieni. Uwielbiam malować paznokcie i lubię je też często zmieniać, dlatego też długotrwałość hybryd zupełnie do mnie nie przemawia. Moim zdaniem lakiery hybrydowe są najlepsze.

Bardzo lubię lakiery, które mają mocną pigmentację

lakier do paznokci iceW swojej kolekcji mam bardzo dużo różnych lakierów z wielu firm i z wielu kolekcji. Moim ulubionym lakierem do paznokci jest zdecydowanie lakier do paznokci Ice czyli seria, która wyróżnia się świetnymi kolorami i bardzo dobrą pigmentacją. Kiedy wybieram lakiery to właśnie ich pigmentacja jest dla mnie najważniejsza. Nie lubię nakładać kilku warstw lakieru by uzyskać pełnie krycie koloru na paznokciu. Dla mnie dwie warstwy lakieru to maksymalna ilość jaką chcę nakładać na paznokieć. Przyznam szczerze, że ciężko jest znaleźć lakiery, które dają dobry kolor po jednej warstwie ale w serii Ice są takie produkty. Moimi ulubionymi lakierami są też produkty, które mają bardziej żelową niż wodną konsystencję, ponieważ takie lakiery lepiej się nakłada. Bardzo ważny jest też pędzelek – musi być duży, bo to przyspiesza ich malowanie i łatwiej jest też pomalować paznokcie w taki sposób, że kolor nałożony jest równo. Moim ulubionym kolorem paznokci jest zdecydowanie bardzo głęboki granat.

Myślę, że każda miłośniczka lakierów do paznokci byłaby zadowolona z moich ulubionych lakierów. Jestem osobą bardzo wybredną, a więc zdecydowanie nie wybrałabym na swoich ulubieńców czegoś, z czego nie jestem w stu procentach zadowolona. Tradycyjne lakiery do paznokci lubię za różnorodność w kolorach i ich przystępne ceny, które są o wiele korzystniejsze niż lakierów hybrydowych.