Przejdź do treści

Meble na zamówienie są chętnie wybierane

Jestem przedstawicielem handlowym w bardzo znanej i cenionej firmie. Pracuję w niej już wiele lat. W między czasie powiększyła mi się rodzina ale zawsze miałam zapewnioną pozycję w firmie. Kiedy wróciłam po okresie macierzyńskim szybko odnalazłam się w pracy i ponownie osiągałam spore sukcesy.

Sprzedaję meble klientom

meble na wymiar kraków cenyMoje obowiązki zawodowe dostarczają mi wiele radości. Pracuję generalnie w rejonie. Często wyjeżdżam. Na szczęście mój szef ze względu na posiadanie małego dziecka wyraził zgodę aby moje wyjazdy służbowe były na jeden dzień. dzięki temu zawsze wieczorami wracam do domu. Współpracuję z różnymi klientami i firmami i proponuję im najlepszej jakości meble, które są produkowane w naszej firmie. Mam ze sobą zawsze różne katalogi, które klienci mogą sobie oglądać i dokonywać zamówień. Można u nas kupić meble na wymiar kraków ceny do każdego pomieszczenia. najwięcej mam zamówień zawsze do kuchni  ale równie często klienci decydują się na przedpokoje czy garderoby. Generalnie meble na zamówienie do garderoby są wybierane przez osoby, które posiadają domy i mogą sobie pozwolić na przeznaczenie przestrzeni na takie pomieszczenie. Stolarze, którzy są zatrudnieni w naszej firmie mają spore doświadczenie. Wszyscy moi klienci są zadowoleni z mebli, które otrzymują. Ja dopilnowuję aby wszystkie zamówione przez klientów meble zostały wykonane zgodnie z przekazanym przeze mnie projektem. Dzięki zadowoleniu klientów mam zawsze sporo pracy bo moje usługi są polecane następnym osobom.

Bardzo się cieszę, że firma w której pracuję jest tak chętnie wybierana. Dzięki temu mam sporo pracy a ja uwielbiam się realizować zawodowo. Moja rodzina jest dla mnie najważniejsza ale moja kariera jest tak samo ważna. Cieszę się, że nie musiałam z niczego rezygnować.