Przejdź do treści

Masywne i wygodne narożniki

Jeśli salon, w którym chcemy umieścić narożnik, jest duży i jest w nim bardzo dużo wolnej przestrzeni, mamy bardzo duże pole manewru. Możemy wybierać w różnorakich kanapach i narożnikach. Możemy pozwolić sobie wtedy na zakup większego i bardziej funkcjonalnego narożnika.

Jaki narożnik jest najlepszy do dużego pokoju?

duże narożniki pokojoweDo dużego pokoju oczywiście najodpowiedniejszy będzie duży narożnik. idealnie wypełni puste przestrzenie w dużym pokoju i będzie się bardzo ładnie prezentował. Najlepiej, jeśli będzie posiadał funkcję spania. Wtedy, jeśli przyjedzie do nar rodzina lub znajomi, na więcej niż jeden dzień, nie będziemy musieli martwić się o łóżko tylko rozłożymy narożnik. Taki duży narożnik ma bardzo dużą powierzchnię spania. Może to być nawet sto osiemdziesiąt centymetrów szerokości na dwieście centymetrów długości. Czasami powierzchnia ta jest większa od standardowego łóżka. Oprócz tego narożnik posiada oparcia, dzięki czemu nie uderzymy głową w ścianę. Przy wyborze narożnika warto upewnić się czy posiada wszystkie upragnione przez nas funkcje. W niektórych narożnikach można regulować oparcie. Ważne jest również, żeby posiadał pojemnik na pościel. To bardzo funkcjonalna opcja, dzięki temu będzie można umieścić tam pościel, która nigdzie się nie mieści. Zazwyczaj wszystkie duże narożniki pokojowe posiadają pojemnik na pościel, jednak warto przed zakupem upewnić się czy na pewno. Takie narożniki można znaleźć we wszystkich sklepach meblowych.

Przy zakupie narożnika jednak najbardziej istotna jest cena. Oczywiście im lepszy narożnik tym wyższa cena. Wszystko zależy od tego jak duży ma być narożnik, z jakich materiałów ma być wykonany, czy będzie miał funkcję spania, czy będzie posiadał dodatkowy pojemnik na pościel i czy będzie można regulować oparcie.