Przejdź do treści

Masaż podciśnieniowy redukuje cellulit

Zabiegi oferowane w gabinetach medycyny estetycznej skutecznie radzą sobie z wieloma kompleksami, z którymi borykają się współczesne kobiety. Jednym z nich jest endermologia. Masaż mechaniczny wspomaga walkę z cellulitem, redukuje tkankę tłuszczową, wyszczupla ciało. Wykazuje właściwości odchudzające, odmładzające i terapeutyczne.

Jędrne i smukłe ciało dzięki endermologii

skuteczna endermologia we wrocławiuSprawdza się nie tylko w zwalczaniu cellulitu, pozbywa się również nadmiaru tłuszczu, stymuluje układ limfatyczny, wyraźnie poprawia kondycję skóry. Endermologia jest zabiegiem, podczas którego wykorzystuje się specjalne urządzenie. Posiada ono specjalne głowice rolujące skórę do wewnątrz i na zewnątrz. Sprawia to, że pobudzają one nawet głębokie warstwy skóry. Stymulują tkankę łączną, poprawiają krążenie żylne i limfatyczne, pozbywają się tłuszczu. Warto zdecydować się na zabieg, jakim jest skuteczna endermologia We Wrocławiu zabieg ten wybierają kobiety w różnym wieku, gdyż daje on doskonałe efekty. Jest ono skutecznym sposobem na pozbycie się tkanki tłuszczowej, która zalega na udach lub brzuchu. Pobudza fitoblastry, które odpowiedzialne są za produkcję kolagenu i elastyny. W efekcie tego skóra staje się jędrna, elastyczna oraz wyraźnie odmłodzona. Zabieg ten niweluje obrzęki, wspomaga zwalczanie cellulitu. Dzięki niemu można znacznie zmniejszyć obwody poszczególnych części ciała, pozbyć się tkanki tłuszczowej.

Pobudzenie układu limfatycznego skutkuje poprawą kondycji skóry. Niweluje opuchliznę oraz obrzęki, pomaga pozbyć się nadmiaru płynów oraz toksyn z organizmu. Pobudza proces detoksykacji. Na zabieg warto zdecydować się kilkakrotnie, gdyż wówczas można osiągnąć najlepsze efekty. Masaż podciśnieniowy jest jednym z popularniejszych zabiegów oferowanych w gabinetach medycyny estetycznej. Doskonale modeluje sylwetkę i redukuje cellulit.