Przejdź do treści

Kupujemy portret dla partnera biznesowego.

Czasami zdarza się, że pilnie potrzebujmy prezentu dla naszego partnera biznesowego. Oczywiście, charakter podarunku zależy od naszych relacji oraz od tego, jaki biznes prowadzimy. Wśród podarunków typowych dla ważnych klientów królują zegarki czy wieczne pióra. Co jednak, jeśli chcemy podarować coś oryginalnego?

Wybór portretu biznesowego

portret biznesowyKiedy szukamy oryginalnego, niebanalnego podarunku, możemy natrafić na problem. Co będzie jednocześnie inne ale będzie pasowało do biznesowego charakteru relacji? Tutaj doskonałym pomysłem może być portret biznesowy. Dlaczego? Przede wszystkim z pewnością jest to coś, czego nie dostaje się z byle okazji i na co dzień. Mało kto przecież ma swój portret na ścianie. A więc jest to podarunek, który nie tylko na długo zapada w pamięć ale i jest użytkowy. Zawiśnie on zapewne na ścianie w gabinecie czy biurze. Czym charakteryzuje się portret biznesowy? Z pewnością ma on za zadanie przedstawić najlepsze cechy malowanego. Może mieć on ze sobą atrybuty dotyczące jego pracy czy paski. Jeśli zaś z naszym partnerem łączą nas luźne relacje, bardziej przypominające przyjacielskie, to doskonałym pomysłem będzie portret historyzujący. Przedstawia on osobę malowaną jako postać historyczną – może to być np. generał, król, rycerz. Jest to coś co na pewno rozbawi, ale i zaintryguje. Takie malunek chętnie powiesi się nawet w domu. I będzie on oczywiście przypomniał obdarowanemu, od kogo go dostał.

Zamówienie portretu biznesowego dla osoby, z którą współpracujemy jest na pewno bardzo dobrym pomysłem. Jak wiadomo, prezent określa też osobę go wręczającą, wiec mamy szansę zapisać się w pamięci naszego partnera biznesowego a nawet zdobyć jego wdzięczność. To może zaś świetnie wpłynąć na nasze relacje w przyszłości.