Przejdź do treści

Kto zamontuje instalację elektryczną w mieszkaniu?

Razem z narzeczonym ustaliliśmy, że nie będziemy kupować mieszkania w bloku tylko zdecydujemy się na wybudowanie własnego domku na wsi. Dosyć szybko udało nam się postawić ściany i zamontować dach. Ani się obejrzeliśmy i mogliśmy już zająć się montażem instalacji elektrycznej w naszym przyszłym mieszkaniu. Musieliśmy tylko znaleźć kogoś, kto się tym zajmie.

Udało nam się wykonać instalację elektryczną

instalacje elektryczne krakówPotrzebowaliśmy kogoś zaufanego i jednocześnie profesjonalnego, kto zająłby się wykonaniem odpowiedniego projektu i montażem instalacji w nieruchomości. Zależało nam na tym, aby była to jedna osoba lub firma. Moja koleżanka z pracy doradziła mi na szczęście bardzo dobrą firmę energetyczną, dzięki której nie musiałam z narzeczonym za długo szukać nikogo zaufanego. Jedną z usług, które oferowali były profesjonalne instalacje elektryczne Kraków był miejscowością, w której wykonywali już dużo projektów zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Nic dziwnego, że mieli tak wiele pozytywnych opinii. Narzeczony jeszcze tego samego dnia skontaktował się z firmą i zlecił jej wykonanie odpowiedniego projektu. Razem z projektem, który dostaliśmy już kilka dni po tym, jak dostarczyliśmy wszelkie dokumenty otrzymaliśmy także wycenę za montaż instalacji elektrycznej w naszym mieszkaniu. Cena była bardzo przystępna, dlatego od razu się zgodziliśmy na wykonanie projektu.

Remont zaczął się już kilka dni później i trwał bardzo krótko. Fachowcy za pomocą odpowiedniego, specjalnego sprzętu, szybko i sprawnie zamontowali okablowanie i podciągnęli prąd z podwórka. Od teraz mogliśmy już mieć światło w naszym przyszłym mieszkaniu. Najważniejsze było jednak dla mnie to, że otrzymaliśmy odpowiednie certyfikaty i potwierdzenia, że instalacja działa bez zarzutu.