Przejdź do treści

Komu zlecić fotografię dziecięcą

 

Opiekowałam się dziećmi w przedszkolu i uwielbiałam swoją pracę. Dzieciaki dostarczały mi mnóstwo radości i czas spędzony w ich gronie zawsze miło mi upłynął. Jako kreatywna opiekunka często wymyślałam dla swoich podopiecznych ciekawe zabawy i rebusy.

Udana sesja zdjęciowa z udziałem dzieci

fotografia dziecięca śląskPewnego razu wpadłam na pomysł, żeby przeprowadzić dla dzieciaków sesję zdjęciową. Mój pomysł spotkał się z aprobatą rodziców i zabrałam się do działania. Interesowała mnie profesjonalna fotografia dziecięca – śląsk i zastanawiałam się komu mogłabym to zlecić. Nie znałam żadnego fotografa i musiałam poszukać jakiejś oferty. Przeglądałam wiele stron w internecie i natrafiłam na fotografa, który wykonywał tylko sesje dziecięce. Przejrzałam jego portfolio i wszystkie fotografie były bardzo dobrze wykonane. Dzieci nie były łatwymi modelami dla fotografa, bo ciągle biegały i interesowały się wszystkim, co było dookoła. Fotograf musiał więc mieć doświadczenie w pracy z dziećmi. Skontaktowałam się z tym fotografem i zapytałam o możliwość współpracy. Dowiedziałam się, że człowiek ten już wykonywał sesje dla dużych grup dzieci i to utwierdziło mnie w przekonaniu, że dokonałam właściwego wyboru. Sesja dla moich podopiecznych odbyła się w piątek. Dzieci wcześniej uprzedziłam, że przyjdzie pan fotograf, który będzie robił zdjęcia. Dzieciaczki były ładnie ubrane i bardzo grzeczne. Dzięki temu fotograf mógł wykonać masę zdjęć. Po tygodniu gotowe zdjęcia odebrałam od niego osobiście.

Zdjęcia oprawiłam w ramki i powiesiłam na sali w przedszkolu. Dzięki temu w pomieszczeniu było kolorowo a dzieci często oglądały zdjęcia, na których były. Rodzice także otrzymali dla siebie fotografie. Moja inicjatywa związana z fotografią wszystkim się bardzo spodobała.