Przejdź do treści

Kompleksowe mycie samochodu

Na wiosnę zdecydowałam się zrobić gruntowane porządki nie tylko w domu, ale i w swoim aucie. Postanowiłam oddać auto w ręce profesjonalistów, którzy zaopiekowali się moim samochodem. Zdecydowałam się na mycie całego auta, odkurzanie wewnątrz, pranie tapicerki, przegląd klimatyzacji oraz jej odgrzybianie.

Pranie tapicerki na wiosnę

pranie tapicerki samochodowej krakówMoje auto zostało dokładnie umyte. Cała karoseria, progi, opony, felgi, podwozie oraz silnik. Na karoserię został nałożony specjalny wosk. Wewnątrz odkurzono dokładnie każdy element, umyto dywaniki, szyby. Kokpit został umyty i dokładnie wypolerowany. Zdecydowałam się również na pranie tapicerki samochodowej Kraków oferował sporo miejsc, w których mogłam tego dokonać. Zdecydowałam się na sprawdzoną myjnię. Profesjonaliści usunęli z mojej tapicerki bardzo silne zabrudzenia oraz plamy. Zlikwidowano bakterie oraz roztocza, a kolor tapicerki bardzo się ożywił i wyglądała jak nowa. Auto zostało bardzo odświeżone i wygląda jak nowe. Zdecydowałam się również na odgrzybianie klimatyzacji w trosce o swoje zdrowie oraz moich pasażerów. Myjnia oferuje również ozonowanie powietrza, myślę, że jest to ciekawe rozwiązanie i z pewnością zdecyduję się na nie przy następnej wizycie. Myślę, że warto zastosować takie kompleksowe zabiegi co jakiś czas, aby zwiększyć komfort użytkowania auta.

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego mycia auta na zewnątrz oraz wewnątrz. Tapicerka została wspaniale doczyszczona z mocnego brudu i wygląda teraz jak nowa. Auto zyskało świeżość i o wiele przyjemniej się z niego korzysta. Takie kompleksowe usług są niezwykle przydatne, jeśli chce się sprzedać auto, ponieważ bardzo zwiększają walory estetyczne samochodu. Z pewnością zdecyduję się na nie ponownie, ponieważ jestem zadowolona z efektów.