Przejdź do treści

Kalendarze naścienne jako firmowy upominek dla klientów

Jaki rodzaj upominku dla klientów będzie jednocześnie ich docenieniem i skuteczną reklamą naszej firmy? Kalendarz, który będą mogli sobie powiesić na ścianie w biurze lub w domu. Jest to oczywiście pomysł na prezent, który można zrealizować jedynie pod koniec roku kalendarzowego. Tylko wtedy wręczanie takiego upominku będzie miało sens.

Można zamówić prosty i tani kalendarz jednodzielny

naścienne kalendarze jednodzielne z główką wypukłąFirmy, które chcą podziękować swoim dotychczasowym klientom za współpracę ofiarowując im kalendarz, muszą zamówić je w większych ilościach w drukarni lub zakładzie poligraficznym. Kalendarze reklamowe najłatwiej zamówić online, bo w prosty sposób można je samodzielnie zaprojektować. Projekt mogą wykonać również graficy, ale będzie się to wiązać z dodatkową opłatą. W kalendarze nie trzeba od razu inwestować dużych pieniędzy. W drukarniach internetowych najtańsze są naścienne kalendarze jednodzielne z główką wypukłą, które kosztują około trzech do pięciu złotych za sztukę. Nie jest to wiele biorąc pod uwagę fakt, że kalendarz powieszony przez klienta będzie mu przypominał o naszej firmie przez cały rok. Kalendarze opłaci się zamówić w jak największej ilości. Im więcej ich zamówimy tym mniej zapłacimy za pojedynczą sztukę. To jest dokładnie tak samo jak w przypadku każdego innego zamówienia składanego w drukarni. Zamawiając tysiąc sztuk kalendarzy za każdy zapłacimy o wiele mniej niż przy zamówieniu na sto sztuk.

Upominek w formie kalendarza do powieszenia na ścianie jest bardzo praktyczny i skuteczny. Klient, który otrzyma taki prezent na pewno będzie czuł się doceniony. Jeśli tylko powiesi kalendarz na ścianie to będzie się na niego patrzył przez najbliższe dwanaście miesięcy. Taki kalendarz będzie mu się zawsze kojarzył z firmą, która mu go podarowała.