Przejdź do treści

Jesteśmy najlepszym zespołem na wesele w Warszawie

Kiedy jako studenci razem z przyjaciółmi wpadliśmy na to by zacząć grać jako zespół na weselach to nikt z nas nie spodziewał się, że będziemy się tym zajmować nawet po trzydziestce. Miało to być chwilowe zajęcie, które pozwoli nam trochę zarobić, tymczasem teraz jest to dla każdego z nas naprawdę spory dochód.

Zespoły na wesele potrafią rozkręcić zabawę

zespół na wesele z WarszawyW zespole jest nas pięć osób – dwie kobiety i trzech facetów. Ja gram na basie, ale też i śpiewam i przyznam szczerze, że naprawdę to kocham. W tygodniu pracuję jako nauczycielka muzyki w podstawówce. Gramy razem już od wielu lat i przez cały ten czas staramy się żeby nasze występy były dobrej jakości, ale jednocześnie wiemy, że na weselach liczy się zabawa, a więc nasz wokalista musi też w odpowiedni sposób zachęcić ludzi do tańca i do wspólnego spędzania czasu na parkiecie. Myślę, że jako zespół na wesele z Warszawy jesteśmy dość popularni, bo zdecydowanie nie narzekamy na brak zleceń. Latem bywa tak, że wszystkie soboty pod rząd mamy zajęte, co oczywiście sprawia, że czujemy się naprawdę docenieni i strasznie się z tego cieszymy. W swoim repertuarze mamy naprawdę wiele piosenek, ale zawsze staramy się by klient miał wpływ na to co będziemy grać. Chcemy jak najbardziej dopasować się potrzeb par, które zaufały nam na tyle by powierzyć nam bardzo ważną część ich wesela. Ja sama osobiście bardzo lubię starsze piosenki, takie z lat dziewięćdziesiątych, ale nie mam też problemu z tym by grać najnowsze hity.

Granie na weselach nie jest prostą sprawą. Nawet najlepszy zespół pod względem technicznym nie będzie wstanie przyciągnąć ludzi do zabawy jeżeli nie będzie miał „tego czegoś”, a frontman nie będzie charyzmatyczny. Dlatego też mam wrażenie, że my jesteśmy tak popularni – potrafimy połączyć dobrą muzykę z dobrym show.