Przejdź do treści

Jak wybrać najlepszy zespół na wesele?

Wesele jest wspaniałym i radosnym wydarzeniem dla pary młodej, oraz ich rodzin. Musi więc być dobrze zorganizowane z dobrym jedzeniem, dużym parkietem i profesjonalnym zespołem muzycznym. Muszę jednak przyznać, że to co jest najważniejsze to odpowiednia muzyka i prowadzący, który sprawnie zintegruje gości weselnych.

Dobry zespół muzyczny gwarantem udanego wesela

zespół na wesele we wrocławiuKażdy z nas pewnie był w jakiś sposób zaangażowany w organizację wesela. Niektórzy byli świadkami, inni sponsorami i organizatorami, a jeszcze inni po prostu gośćmi. Oczywiście nie można zapomnieć o formie najbardziej zaangażowanej, mianowicie pary młodej. W moim przypadku, zostałem mianowane na świadka ślubu, który oprócz złożenia podpisów w Urzędzie Stanu Cywilnego, miał również załatwić najlepszy zespół na wesele we wrocławiu. Nie było to łatwe, gdyż we Wrocławiu usług tego typu jest naprawdę dużo. Jak więc wybrać tych najlepszych? Postanowiłem, że nie będę długo się zastanawiał nad strategią ich pozyskania, ale przystąpię do działania. Tak jak w pewnym telewizyjnym programie, wybrałem kilka zespołów. Po przejrzeniu ich stron internetowych, wybrałem trzy z którymi umówiłem się na spotkania. W związku z tym, że sam pracuję w dziale handlowym, wiedziałem jak filtrować informacje marketingowe, a wyłapać tylko te, które faktycznie mogą mieć wpływ na ich pracę. Wybrałem firmę, która na spotkanie przyniosła profesjonalnie nagrane własne płyty, oraz przedstawiła kilka bardzo oryginalnych scenariuszy przebiegu uroczystości.

Duży wpływ na wybór, miał również fakt, że na spotkanie przyszedł główny prowadzący tak zwany wodzirej, który mógł dać próbkę swojej elokwencji i dowcipu. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Wodzirej nie tylko okazał się profesjonalistą w każdym calu, ale idealnie potrafił odczytać oczekiwania gości i dopasować je do repertuaru muzycznego, oraz wszystkich zabaw i konkursów weselnych.