Przejdź do treści

Jak działa pogotowie sprzętu

Wszędzie tam, gdzie klienci nie mają czasu, aby przyjechać do wybranego przez siebie serwisu komputerowego wkraczamy my, czyli firma, która świadczy usługi serwisowe, czyli tak zwane pogotowie komputerowe, które myślę, że cieszy się o wiele większą popularnością, niż serwisy stacjonarne.

Możliwości jeśli chodzi o sprzęt

pogotowie komputerowe bydgoszczNaprawa sprzętu, która przebiega w miejscu wskazanym przez klienta jest czymś zupełnie normalnym. Bardzo wiele zamówień mamy właśnie od firm, które nie mają możliwości, aby dostarczyć sprzęt do jednego z serwisów komputerowych, dlatego codziennie naprawiamy u klientów nawet kilkanaście komputerów. Faktycznie, pogotowie komputerowe bydgoszcz to jednak większa potrzeba na przygotowanie do realizacji usługi – musimy w końcu posiadać cały niezbędny sprzęt spakowany do jednego samochodu, a bardzo często do jednej torby, którą zabieramy na realizację. Czasami po kontakcie telefonicznym z klientem zabieramy możliwe części zamienne, aby niepotrzebnie po ustaleniu problemu nie wracać się do klienta. Od samego początku przede wszystkim chcieliśmy, aby pogotowie komputerowe działało bardzo sprawnie i bylo dobrą możliwością dla każdego klienta. Ważna także była cena na rynku wśród takich firm, gdyż faktycznie klienci często nie kierowali się pozytywnymi opiniami oraz doświadczeniem, a bardziej ceną za usługę, stąd też postanowiliśmy na pierwsze miesiące o połowę cenę obniżyć, aby ludzie poznali się na tym, jak działa takie pogotowie komputerowe i zeby nas poznali.

Teraz, posiadając już grono zainteresowanych klientów dobrze wiemy, że pogotowie komputerowe takie, jak nasze na pewno będzie mieć sporo zamówień każdego dnia. Faktycznie nasza firma stale się rozwijała, dzięki czemu też nie mieliśmy czasu nawet na chwilę przerwy za dnia.