Przejdź do treści

Idealne winietki na wesele

Jeżeli zależy nam na tym, by nasze wesele było dopracowane i by zadbać o wszystkich gości najlepiej jak to możliwe, to musimy w jakiś sposób pokazywać, że a nich oczekiwaliśmy i że ich miejsca na nich czekamy. Dobrze jest po prostu oznaczyć miejsca, by każdy wiedział gdzie ma siedzieć, a można to zrobić za pomocą bardzo ładnych winietek, które na pewno zrobią na nas wrażenie.

Piękne oznaczenia stołów na przyjęciu

winietki z kokardkąKiedy ja i mój ukochany mieliśmy już załatwione to co najważniejsze w związku z weselem, przyszedł czas skoncentrować się na szczegółach. Postanowiliśmy więc zając się drobiazgami. Właśnie wtedy zorientowałam się, że nie oznaczyliśmy miejsc, by wskazać gościom gdzie mają siedzieć. Wiedziałam więc, że trzeba tak naprawdę bardzo pilnie znaleźć na to jakiś sposób. Szukałam więc w różnych miejscach, zarówno w internecie jak i poza nim, aż wreszcie znalazłam po prostu przepiękne winietki z kokardką, które naprawdę bardzo mi się spodobały i wiedziałam, że chcę właśnie takie. Mogłam wybrać kolor kokardki więc zdecydowałam się na jasny róż, a co do ilości winietek i imionach na nich dogadałam się ze sprzedawcą i o nic nie musiałam się już tak naprawdę martwić. Podałam też jakie imiona mają się znajdować na poszczególnych winietkach, a znaleziona przeze mnie strona zajęła się ich produkcją i efekt był naprawdę cudowny, ponieważ winietki wyglądały po prostu perfekcyjnie. Cieszę się, że kupiłam właśnie je.

Oznaczenie stołów podczas wesela jest bardzo ważne, a to wszystko po to by nie było zamieszania podczas naszej uroczystości. Teraz możemy nie tylko je zakupić, ale i zakupić takie winietki, które będą naprawdę ładne i dowolnie przez nas spersonalizowane. Na pewno będą więc one cudownie wyglądać na stołach weselnych i to bez dwóch zdań. Będziemy zachwyceni.