Przejdź do treści

Firma wynajmująca krzesła

Mój ojciec pracował jako tapicer, stolarz i budowlaniec. Posiadał ogromne doświadczenie, którego mu zazdrościłem. Ja nie miałem smykałki do takich rzeczy jak ojciec, ale pomysłów na biznes mi nie brakowało. Znalazłem więc zajęcie, które zdecydowanie mi odpowiadało i zarabiałem duże pieniądze.

Luksusowe i wygodne krzesła przeznaczone do wynajęcia

wynajem krzesełWłasną firmę założyłem w wieku dwudziestu pięciu lat. Wiedziałem czego chcę od życia i mocno stąpałem po ziemi. Zacząłem oferować wynajem krzeseł, które były bardzo luksusowe. W pobliżu mojej firmy znajdowała się restauracja, która organizowała imprezy w plenerze, czy spotkania dla dużych ilości osób. Zawsze brakowało im krzeseł i dzięki temu zarabiałem. Wynajmowano krzesła tylko ode mnie, bo miałem niezniszczone i bardzo wygodne krzesła, które doskonale się prezentowały. Nie posiadałem w ofercie jakichś zwykłych, drewnianych krzeseł, gdyż miałem świadomość, że skoro chciałem zarabiać, to musiałem oferować coś wyjątkowego. Poza tą restauracją krzesła wynajmowały ode mnie również firmy, które mieściły się w pobliżu. Często organizowane były różne szkolenia czy pokazy i w takich sytuacjach zawsze to ja byłem proszony o wynajęcie krzeseł. Początkowo to nawet nie sądziłem, że na tym interesie tak wiele zyskam, ale jak już ruszyłem z firmą, to okazało się, że to był najlepszy pomysł na biznes. Po kilku latach zacząłem także wynajmować meble biurowe i powodziło mi się coraz lepiej. Ojciec był ze mnie dumny i często mnie chwalił.

Zaimponowałem swojej koleżance, która zawsze mi się podobała. Podziwiała moją zaradność i pewność siebie. Jej opinia bardzo mi schlebiała i była ważna. Postanowiłem więc zaprosić ją na kawę a ona się zgodziła. To była bardzo udana randka, którą miło wspominałem.