Przejdź do treści

Energooszczędne lustro led w łazience

Chcieliśmy, aby nasze nowe mieszkanie prezentowało się zachwycająco. Nie jest największe, dlatego szczególnie zależało nam na tym, by urządzić je w taki sposób, by wszystkie pomieszczenia były maksymalnie funkcjonalne. Staraliśmy się jednak nie zapominać również o estetyce – postawiliśmy na nowoczesne rozwiązania łączące ciekawy design z funkcjonalnością.

Lustro łazienkowe z podświetleniem led

energooszczędne lustra łazienkowe podświetlane ledNa samym początku zajęliśmy się urządzaniem łazienki. Zależało nam na tym, by stworzyć sobie przyjemną przestrzeń do wieczornego odpoczynku. Jednak pomieszczenie to wykorzystujemy również do przygotowywania się przed wyjściem. Bardzo ważne jest więc nie tylko jego wyposażenie w potrzebną armaturę, ale również odpowiednie oświetlenie. Konieczne jest również lustro, w którym możemy się kontrolnie przejrzeć albo wygodnie nałożyć makijaż czy się ogolić. Postanowiliśmy przejrzeć energooszczędne lustra łazienkowe podświetlane led, ponieważ takie ciekawe rozwiązanie pozwala na podwyższenie poziomu ergonomii tego pomieszczenia. Odpowiednie oświetlenie podczas porannej toalety może uczynić nakładanie makijażu czy golenie zarostu o wiele prostszym, ponieważ będziemy mogli z łatwością dostrzec wszelkie detale. Łazienka jest jednym z tych pomieszczeń, w których odpowiednio dobrane oświetlenie jest szczególnie istotne. Żarówki led przy lustrze to bardzo praktyczne rozwiązanie.

Urządzenie funkcjonalnej oraz ergonomicznej łazienki było dla nas wyzwaniem, myślę jednak, że doskonale sobie z nim poradziliśmy. Bardzo cieszę się z energooszczędnego podświetlanego lutra, ponieważ dzięki niemu nakładanie makijażu jest o wiele wygodniejsze – moja twarz jest bowiem wtedy oświetlona pod odpowiednim kątem. Takie lustro jest bardzo praktyczne i ma ciekawy design.