Przejdź do treści

Efektywny druk na folii

Mimo tego, że jeden nadruk na folii kosztował tylko kilkadziesiąt złotych, to i tak kwota po rabacie wynosiła na tyle mało, że jak najbardziej będziemy w przyszłości tworzyć tego rodzaju materiały wystawiennicze. W ten sposób mogliśmy stworzyć naprawdę bardzo atrakcyjne gadżety reklamowe oraz materiały wystawiennicze, które przyciągną uwagę głównie z tego względu, że będą spersonalizowane.

Umieszczenie grafiki na folii

folia monomerycznaFolie monomeryczne są wykorzystywane przeważnie w branży reklamowej. To właśnie tam najczęściej można spotkać się z firmami, które działają prężnie w tej branży. Niemalże każdy gadżet reklamowy, czy też materiały marketingowe można użyć do nadruku folii, która to jest bardzo popularna wśród każdej branży. Folia monomeryczna jest bardzo łatwa w użyciu pod warunkiem, że ktoś się na tym zna. Dobrze więc odpowienio przygotować się na wydarzenie, w którym chcecie brać udział i skorzystać z doświadczenia pracowników zatrudnionych w takich firmach, które zajmą się umieszczeniem folii monomerycznej. Po pierwsze trzeba zadbać o odpwiednio dobry projekt graficzny, który będzie tutaj niezbędny do tego, aby cała inwestycja była udana. Dzięki temu folia monomeryczna będzie prezentowała się świetnie niemal na każdym materiale marketingowym. Przy wykorzystaniu folii monomerycznej można także umieścić nadruk na powierzchniach śliskich oraz szkle, co przydaje się w szczególności do oklejania samochodów.

Jakby tego było mało, nie mieliśmy dużo czasu, gdyż kolejne wydarzenie targowe zbliżało się wielkimi krokami. Postanowiliśmy dobrze zainwestować w nadruk na folii mnomerycznej z szybkim czasem produkcji. Pracownik firmy, którą wybraliśmy do tego zadania powiedział nam, że wystarczy im kilka dni, aby zrealizować cały zamówienia.