Przejdź do treści

Duże znaczenie rehabilitacji domowej

Przeszłam niedawno udar niedokrwienny. Bardzo mocno została zaatakowana moja lewa strona ciała. Pilnie potrzebowałam rehabilitacji, jednak nie byłam w stanie jakkolwiek dostać się do pobliskich placówek medycznych. Na szczęście spotkałam się z możliwością rehabilitacji domowej, która od razu przykuła moją uwagę.

Dobrodziejstwo rehabilitacji domowej

rehabilitacja domowa łódźRehabilitacja to bardzo długi proces, dzięki któremu można wrócić do pełni zdrowia, jeśli tylko współpracuje się z fizjoterapeutą. Niestety bardzo często dostępna jest tylko rehabilitacja stacjonarna w placówkach medycznych. Mnie udało się znaleźć przychodnię świadczącą usługi rehabilitacji domowej. Dzięki temu także ja w mojej trudnej sytuacji mogłam skorzystać z tego wielkiego dobrodziejstwa, jakim jest rehabilitacja. Dzięki rehabilitacji została przywrócona czynność i funkcja mojej lewej kończyny górnej oraz mięśni brzucha i klatki piersiowej po tej stronie. Moja rehabilitacja trwa, ale już teraz wiem, że jest bardzo skuteczna, choćby właśnie dzięki mojej ręce. Rehabilitacja domowa Łódź to oferta, dzięki której już prawie wróciłam do pełni zdrowia i władzy nad swoim ciałem. Doceniam wielkie osiągnięcie jakim jest fizjoterapia i wiem, że to dzięki rehabilitacji jestem teraz tu gdzie jestem. Nie poddałam się udarowi i wiem, że warto korzystać z kompleksowej rehabilitacji, ponieważ teraz mogę już wiele zrobić w swoim domu, swobodnie zrobić zakupy, ponieważ obie ręce mam zdrowe, więc mogę używać wózka inwalidzkiego. Rehabilitacja domowa to bardzo duży postęp medyczny.

Po moim udarze, trudno było mi funkcjonować, ponieważ mogłam używać tylko jednej ręki oraz jednej nogi. Dlatego też musiałam cały czas leżeć w łóżku. Postanowiłam, że poddam się rehabilitacji domowej. Moje zdrowie jest w coraz lepszej kondycji.