Przejdź do treści

Duża garderoba z lustrem w przedpokoju

Kiedy w końcu zamieszkałam sama, to mogłam mieszkanie urządzić tak, jak mi się to podobało. Moja współlokatorka wyprowadziła się do swojego chłopaka i dzięki temu całe mieszkanie miałam do swojej dyspozycji. Zmiany postanowiłam wprowadzić natychmiast, gdyż miałam pieniądze na ten cel.

Zainwestowanie w przestronną garderobę z lustrem

garderoby do przedpokoju z lustremMarzyłam o garderobie, w której byłabym w stanie pomieścić wszystkie swoje ubrania, buty i torebki. Jedyne miejsce, gdzie mogłaby ona się znajdować, to był przedpokój. Postanowiłam wymierzyć wszystko i sprawdzić, gdzie dostępne były interesujące mnie garderoby do przedpokoju z lustrem w dość rozsądnej cenie. Podczas poszukiwań natrafiłam na firmę, która zajmowała się wykonywać wszelkiego rodzaju szaf pod wymiar. Taka opcja zdecydowanie przypadła mi do gustu, ponieważ mogłam dzięki temu mieć pewność, że garderoba w przedpokoju będzie pasowała idealnie. Zależało mi też na dużym lustrze, w którym będę mogła się w całości przejrzeć. Zgłosiłam się do tej firmy i wybrałam sobie projekt, który najbardziej mi pasował. Musiałam w garderobie mieć miejsce na wieszaki i dużo półek, ponieważ miałam sporo ubrań. Zdecydowałam się również na oświetlenie, które zasugerował mi przedstawiciel firmy. Następnego dnia pojawił się w moim domu pracownik, który wymierzył dokładnie cały przedpokój. Wpłaciłam zaliczkę i w ciągu dwóch tygodni miałam mieć w przedpokoju garderobę. Byłam podekscytowana tymi zmianami, które jednak były ogromne. 

Mieszkanie urządziłam zgodnie ze swoimi wymaganiami i byłam z tego względu szczęśliwa. Od razu zrobiło się jaśniej i przestronniej. Nowe meble były potrzebne. Wydałam na ten cel sporo pieniędzy, ale było warto, żeby osiągnąć taki efekt. Wszystkim moim znajomym te zmiany się podobały.