Przejdź do treści

Drukarnie czynne w Krakowie

Korzystanie z drukarni jest niezwykle proste, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy to wszystko można załatwić na miejscu w kilka minut. Poszedłem więc do najbliższej drukarni, aby zobaczyć, co mogę u nich zrealizować, gdyż szykowało mi się w mojej firmie zamówienie na liczne materiały reklamowe, za które będę odpowiedzialny.

Materiały dla każdego

drukarnia krakówStwierdziłem, że drukarnia, która zajmuje się również offsetem i drukiem cyfrowym podejdzie do tematu bardzo profesjonalnie. Jak tylko wszedłem do siedziby firmy przywitał mnie pracownik, który powiedział mi dokładnie, czego mogę oczekiwać po współpracy z nimi. Drukarnia kraków działająca w moim mieście prosiła, abym przekazał wszystkie materiały w postaci elektronicznej np. przesyłając je drogą mailową, bądź wgrywając za pomocą pendrive’a, czyli pamięci przenośnej. Miałem wszystko na swojej skrzynce pocztowej, jednakże dla drukarni offsetowej nie stanowiło to żadnego problemu i mogłem od razu przedyskutować z pracownikiem firmy to, na czym mi najbardziej zależy. W drukarniach widziałem wiele maszyn, które na pierwszy rzut oka były bardzo skomplikowane, a im dalej myślałem, jak działają, tym stwierdziłem, że dobrze iż wszystko zlecam pracownikowi, a ja nie muszę się o nic martwić. Pracownik firmy przekazał mi również informacje na temat terminów realizacji, które podobały się mojemu szefowi na tyle, że od razu zleciliśmy hurtową produkcję folderów oraz katalogów. W takiej drukarni mogliśmy również skorzystać z opcji drukowania wizytówek, czyli znacznie mniejszego formatu i nie było to żadnego problemu dla pracowników drukarni.

Również był pod wrażeniem, że w takim mieście, jak nasz nasze można znaleźć tak dobrze wyspecjalizowane drukarnie posiadające tyle zaawansowanych maszyn. Maszyny zawsze były konserwowane, dlatego i druk był dobry jakościowo.