Przejdź do treści

Dron, jako doskonały prezent na święta!

Święta to bez wątpienia najlepszy okres w ciągu całego roku. Jest to magiczny moment szczególnie przez wzgląd na czas spędzony w gronie najbliższych, niemniej równie wspaniały z okazji obdarowywania ukochanych prezentami! Zadbajmy zatem o to, aby i tego roku znaleźli pod choinką wspaniałe podarunki!

Rewelacyjna jakość nowoczesnych dronów

hubsan x4 h107pCzęsto już na długo przed świętami zastanawiamy się, jaki konkretnie prezent wybrać dla bliskiej nam osoby. Szukamy wskazówek na internecie, czy w czasopismach i z pewnością niejednokrotnie spotkaliśmy się tam z pomysłem, aby zakupić w prezencie świątecznym drona. Nie bez powodu, bowiem drony całkowicie opanowały świat gadżetów i chyba nie ma osoby, której taki prezent nie sprawiłby ogromnej uciechy. Wielu z nas marzy o tym, aby samemu wzbić się w powietrze i polecieć daleko przed siebie. Latanie kojarzy nam się z czymś niesamowitym i niemalże magicznym, jak właśnie święta. Toteż taka latająca zabawka idealnie nadaje się na prezent świąteczny. Hubsan x4 h107p jest bez wątpienia tym modelem drona z którego ucieszy się zarówno nastolatek, jak i dorosły. Ten dron jest stosunkowo tani, a jednocześnie w pełni profesjonalny, zaś sam model świetnie nadaje się na sam początek zabawy z dronami. Przystosowany dla początkujących posiada dwa tryby: Easy oraz Expert. Ten pierwszy zapewnia rewelacyjną czułość drążków sterowniczych, co pozwala nam w pełni zapanować nad nowym dronem bez obawy, że ze względu na naszą naukę popsujemy sprzęt. Tryb Expert został dostosowany z myślą o nieco bardziej zaawansowanych użytkownikach dronów oraz zapewnia maksimum zabawy pozwalając wykonywać dronem najróżniejsze akrobacje.

Model drona hubsan x4 h107p jest nowiutkim modelem w którym zastosowano nowoczesne rozwiązania poprawiające znacznie jego funkcjonalność. Korpus drona został wzmocniony, aby jeszcze lepiej chronić go przed wypadkami, a diody umieszczone w najlepszych strategicznych miejscach pozwolą nam lepiej zlokalizować drona na niebie, kiedy bawimy się nim nocami. Poprawki wniesione do nowego modelu drona gwarantują zatem wydajną rozrywkę na długi czas!