Przejdź do treści

Doskonale przycięte drzewa w parku

Ostatnio było sporo pracy w firmie, bo co chwilę coś się działo a i nowych projektów nie brakowało. Na dodatek przed wiosną musiałem załatwić kilka spraw związanych z parkiem miejskim i tutaj dużo czasu potrzebowałem na załatwienie tych jakże ważnych spraw.

Zatrudnienie pracownika do przycięcia drzew w parku

przycinanie drzew pruszkówW parku miały pojawić się nowe ławki i kosze na śmieci. Najważniejsze jednak były drzewa, które już w zeszłym roku powinny być przycięte. Nie mieliśmy pracownika do tego typu prac i temat został przełożony na później. W tym roku jednak drzewa musiały być przycięte. Zdecydowałem się zatrudnić pracownika, który wykona przycinanie drzew pruszków w parku miejskim i umieściłem ogłoszenie o pracę. Wielu ludzi się zgłosiło, jednak nie każdy posiadał doświadczenie a to było dla mnie ważne. Zainteresowała mnie aplikacja młodego człowieka, który posiadał doświadczenie. Przycinał drzewa od pięciu lat i pracował w wielu miejscach, dlatego go zatrudniłem. O przycinaniu drzew wiedział wszystko i byłem przekonany, że postawiłem na odpowiednią osobę. Do pracy zabrał się już następnego dnia. Park wymagał sporego nakładu pracy, ale nowo zatrudniony pracownik ze wszystkim radził sobie doskonale. Kiedy pojechałem sprawdzić jak mu szło to zauważyłem, że w niedługim czasie przyciął mnóstwo drzew i w końcu w parku zaczęło wyglądać należycie. Przyglądałem mu się przez jakiś czas i uświadomiłem sobie przy tym, że przycinanie drzew wcale nie było taką lekką pracą. To było trudne zajęcie.

Po przycięciu drzew park znowu zachwycał swoim wyglądem. Z tego pracownika byłem tak zadowolony, że sam od siebie postanowiłem dać mu sporą podwyżkę, na którą zdecydowanie sobie zasłużył. Zlecałem mu wiele różnych prac w terenie i zawsze znakomicie sobie radził.