Przejdź do treści

Dokładnie wyczyszczona tapicerka w aucie

 

Kupiłem stary samochód za grosze, który był sprawny. Mi nie zależało na jego wyglądzie, ale stanie technicznym. Zresztą nadwozie było w doskonałym stanie i nigdzie nawet nie zauważyłem śladu rdzy. Musiałem tylko zająć się środkiem pojazdu, który był jednak nieco zaniedbany.

Tapicerka wyczyszczona przy pomocy profesjonalnych środków

czyszczenie tapicerki szczecinW aucie była na siedzeniach tapicerka, która była brudna, ale nie zniszczona. Początkowo planowałem zlecić jakiejś profesjonalnej firmie czyszczenie tapicerki Szczecin był miastem, gdzie takich firm nie brakowało. Ostatecznie jednak doszedłem do wniosku, że sam się tym zajmę, bo mogę przecież na tym sporo zaoszczędzić. Potrzebowałem jednak profesjonalnych środków czyszczących i w tym celu wybrałem się do sklepu, w którym mogłem takie nabyć. Sprzedawcy wyjaśniłem, do czego potrzebuję środków czyszczących i jakiego typu zabrudzenia były na tapicerce. Sprzedawca polecił mi najlepszy z dostępnych produkt i jednocześnie zapewnił, że z jego pomocą wyczyszczę tapicerkę tak, że będzie wyglądała jak nowa. Kupiłem ten środek i postanowiłem zabrać się za czyszczenie tapicerki w sobotę z samego rana. Zakładałem, że zajmie mi to kilka godzin, bo musiałem wyczyścić wszystkie fotele. Środek jednak okazał się być tak skuteczny, że dość szybko uporałem się z tym zadaniem. Tapicerkę w aucie udało mi się dokładnie wyczyścić i w rezultacie wyglądała ona jak nowa. Kupiłem tez nowe dywaniki i auto nadawało się już do jazdy. Byłem zadowolony.

Środkiem, który kupiłem do tapicerki, postanowiłem jeszcze wyczyścić narożnik w salonie. Co prawda nie był on aż tak zabrudzony, ale gdzieniegdzie były widoczne plamy. Z narożnikiem również świetnie sobie poradziłem i efekty były zadowalające. Sprzedawca jednak dobrze mi doradził.