Przejdź do treści

Dlaczego warto skorzystać z depilacji laserowej?

Pomimo tego, że w drogeriach mamy dostępne różne produkty do depilacji to jednak wszystkie mają swoje zalety i wady przy czym wady są na tyle spore, że nie sposób je zaakceptować na tyle, aby przejść nad nimi do porządku dziennego. Mamy jednak to szczęście, że żyjemy w czasach w których nauka prężnie się rozwija i pomaga nam również i w takich momentach.

Najskuteczniejszy sposób depilacji

trwała depilacja laserowa lublinJedną z najlepiej znanych form depilacji jest oczywiście depilacja woskowa oraz golenie ciała przy pomocy maszynki. Pierwsza z nich choć zapewnia dwutygodniowy spokój od odrastających włosków, to jednak jest dla wielu kobiet bardzo bolesnym doświadczeniem. Z kolei maszynki choć nie dają nam uczucia dyskomfortu podczas golenia, to jednak przychodzi ono później, gdy pojawiają się wrastające włoski i podrażnienia. Nauka jednak i na to znalazła sposób, którym jest oczywiście trwała depilacja laserowa Lublin posiada miejsca w których możemy skorzystać z tego zabiegu przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, który pozwala jeszcze bardziej skrócić czas trwania zabiegu, ale też czyni go jak najbardziej komfortowym. Choć podczas tego zabiegu korzysta się z lasera, który wypala mieszki włosowe to jednak sam zabieg nie jest bolesny ponieważ laser działa punktowo, a ponadto podczas trwania zabiegu dodatkowo stosuje się specjalne, chłodzące znieczulenie. Kolejną sprawą jest to, że przed zabiegiem dostosowuje się moc lasera indywidualnie pod każdego klienta.

Takiej depilacji możemy poddać każdą partię naszego ciała. Nie tylko nogi, pachy, czy bikini, ale także chociażby wąsik. Zabieg jest niezwykle precyzyjny toteż można go stosować właśnie na takich małych partiach naszej skóry. Chcąc cieszyć się optymalnymi efektami należy poddać się pełnej serii zabiegów, bowiem jak wiemy nie wszystkie włoski rosną w tym samym tempie, a muszą być w fazie wzrostu, aby zabieg zadziałał prawidłowo.