Przejdź do treści

Czy warto wybielać zęby?

Każdy z nas marzy o pięknym uśmiechu. Śnieżnobiałe zęby stały się w dzisiejszych czasach wyznacznikiem zdrowej i odpowiednio zadbanej jamy ustnej, jednak osiągnięcie takiego efektu przy pomocy tradycyjnych metod  okazuje się często niedostatecznie satysfakcjonujące, lub wręcz niemożliwe. Jeśli jesteśmy zdeterminowani, aby osiągnąć jak najtrwalsze rezultaty warto rozważyć profesjonalny zabieg wybielania zębów wykonywany w gabinecie stomatologicznym. 

Wybielanie zębów odmieni każdy uśmiech

wybielanie zębów chorzówZa jego sprawą w ciągu zaledwie godziny możemy raz na zawsze pozbyć się wstydliwego problemu żółtych zębów i zapomnieć o jakichkolwiek przebarwieniach. Jak wykonywany jest tego rodzaju zabieg? Pod kontrolą lekarza stomatologa na nasze zęby nakładany jest specjalny preparat, który nie powinien uszkadzać szkliwa, czy uczulać. Jest on bezpośrednio aplikowany na zęby i aktywowany chemicznie dlatego nie wymaga naświetlania lampą, choć wybór specyfików dostępnych w gabinetach dentystycznych może obejmować, również produkty wymagające aktywacji przy pomocy lampy. Zabieg ten jest niewątpliwie jedną z najlepszych dróg do osiągnięcia olśniewającego uśmiechu, którym zachwycimy każdego naszego przyszłego rozmówcę. Jeśli chodzi o wybielanie zębów Chorzów ma wiele do zaoferowania, w mieście tym znajduje się bowiem wiele placówek, w których można dokonać tego zabiegu. Mimo że jest on bez wątpienia droższy, niż tubka polecanej pasty, to można liczyć na to, że wybielanie będzie skuteczniejsze i bezpieczniejsze od jej stosowania. Zaletą tej metody jest możliwość usunięcia nie tylko przebarwień powierzchniowych, ale również poszarzałych zębów martwych, których wygląd oszpeca nie jedną jamę ustną.

Podsumowując, za zdecydowanie najskuteczniejsze uważa się wybielanie zębów w gabinecie dentystycznym. Środki dostępne w drogeriach i aptekach są skuteczne, jedynie po wcześniejszym oczyszczeniu zębów przez dentystę i stosuje się je najczęściej do podtrzymania efektu po uprzednim wybielaniu przez lekarza stomatologa. Jeśli jesteśmy zainteresowani dokonaniem tego rodzaju zabiegu, warto rozważyć także wykonanie go w gabinecie lekarskim w Chorzowie, gdyż w mieście tym bez problemu odnajdziemy lekarza, który wykona dla nas wybielanie wszelkich przebarwień.