Przejdź do treści

Czy etui SPIGEN RUGGED skutecznie chroni telefon?

 

Obecnie do produkcji smartfonów coraz częściej stosuje się surowce takie jak szkło czy aluminium. Z jednej strony, wpływa to pozytywnie na poczucie korzystania z urządzenia premium z drugiej – takie urządzenia są niezwykle wrażliwe na upadki. Dlatego konieczne jest obecnie kupienie odpowiedniego etui.

Czym charakteryzują się etui SPIGEN RUGGED?

ochronny spigen rugged armorNiegdyś produkowane klasyczne komórki było niezwykle trudno uszkodzić, dzięki czemu można je było zabierać ze sobą w dłuższą podróż czy na wypad w góry. Jak się okazuje, współczesne smartfony również mogą być w podobnym stopniu wytrzymałe, o ile zastosujemy odpowiednie etui do nich. Przykładem takiego wzmacnianego etui jest ochronny spigen rugged armor, czy czyli etui które znacząco podnosi wytrzymałość urządzenia, w tym na upadki z nieco większych wysokości. Udało się to osiągnąć dzięki odpowiedniemu wykonaniu, opartemu o elastyczne, matowe tworzywo TPU w kolorze czarnym. Dzięki niemu, mimo smukłej konstrukcji etui, smartfon uzyskuje wytrzymałość podobną do niegdyś sprzedawanych, klasycznych komórek. Smartfon w tym etui jest dodatkowo chroniony dzięki dwóm specjalnym poduszkom powietrznym wbudowanym w etui, które sprawiają, że upadki z wysokości do 2 metrów nie powinny być groźne dla naszego smartfona. Co najważniejsze, odporność tą potwierdzą odpowiednie, militarne certyfikaty. Mimo tak dużej wytrzymałości, etui jest również atrakcyjne wizualnie, dzięki odpowiednim zabiegom stylistycznym.

Jak widać, zakup dobrej jakości etui sprawi, że nie będziemy musieli zbytnio uważać na nasz telefon, a korzystanie z niego będzie mogło być zbliżone do niegdyś używanych komórek. Oczywiście ważne jest, aby zakupione wzmacniane etui było uznanej marki i posiadało odpowiednie certyfikaty, potwierdzające jego wytrzymałość.