Przejdź do treści

Busy w kierunku Holandii

Od kiedy staliśmy się członkami Unii Europejskiej, coraz więcej osób zaczęło podróżować. Przybyło autostopowiczów, ale także ludzi, którzy chcą zwiedzić Europę i najładniejsze państwa. Ostatnio najwięcej osób jest zainteresowanych Holandią. 

Gdzie kupimy bilety na busa do Holandii?  

busy holandia siedlcePodróżowanie własnym samochodem jest dość drogie zważywszy na ceny paliwa i ewentualne ryzyko awarii samochodu w najmniej oczekiwanym momencie. Możemy się zebrać w kilka osób i złożyć na paliwo, ale tak daleka podróż w małym, osobowym samochodzie nie jest wygodna. Lepiej wybrać busy Holandia Siedlce będą miastem, z którego szybko wyruszymy w podróż, bo startują one w tym kierunku kilka razy dziennie. Bilety możemy kupić w kasie dworca, z którego odjeżdżają busy, lub w dniu wyjazdu u kierowcy, choć zawsze istnieje ryzyko, że nie będzie już wolnych miejsc siedzących i zostanie nam tylko miejsce stojące, które nie należy do komfortowych. Wyjeżdżając do Holandii z Siedlec, za bilet zapłacimy około dwieście pięćdziesiąt złotych w jedną stronę. Miejscem docelowym podróży, jest stanowisko postojowe busów w stolicy Holandii. Większość firm przewozowych dysponuje nowoczesnymi samochodami, wyposażonymi w klimatyzację, regulowane fotele z zagłówkami, oraz otwierane okna. Podróż do Holandii trwa około osiem godzin i dzięki takim warunkom, mija w szybko i przyjemnie. Kierowcom zależy, aby pasażerowie ponownie skorzystali z ich usług i dlatego rozdają specjalne karnety, umożliwiające uzyskanie zniżki przy częstych kursach.

Komfort jazdy jest warty swojej ceny, bo po podróży nie będziemy zbytnio zmęczeni. W klasycznym busie zmieści się dwadzieścia pięć osób na miejscach siedzących i maksymalnie pięć osób stojących, choć w tak dalekie trasy, nikt się nie decyduje jechać na stojąco.