Przejdź do treści

Bluzka do karmienia ułatwia życie młodym mamom

Dokładnie siedem lat temu urodziłam swoje pierwsze dziecko. Jak wiadomo niczego nie wiedziałam, uczyłam się praktycznie na bieżąco. Mimo wszystko był to zarazem cudowny, jak i najtrudniejszy dla mnie czas w życiu. Aczkolwiek dzięki pomocy męża, byłam zadowolona, że podołaliśmy wyzwaniu i nie poddaliśmy się.

Czy bluzka do karmienia pasuje do spódniczki?

kolorowe bluzki do karmieniaOsobiście jestem zdania, że jeśli istnieje taka możliwość, to kobiety powinni karmić piersią swoje dzieci. Naturalnie, jeśli nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. Kiedyś nie wiedziałam, że są kolorowe bluzki do karmienia, co ogromnie ułatwia karmienie dziecka w różnych miejscach. Podczas karmienia zapewniają dyskrecję oraz intymność, bo powiedzmy sobie szczerze, że jest to bardzo intymna sprawa i nie każda kobieta decyduje się na karmienie na przykład w miejscach publicznych, ale przecież teraz to wszystko jest zależne od naszego dziecka i nigdy nie możemy być pewna czy będzie głodne za godzinę czy za dwie. Poza tym mam wrażenie, że kolorowe bluzki do karmienia sprawdzą się zarówno dla bardziej i mniej aktywnych mam. Bluzki do karmienia można dostać eleganckie, jak i takie, które idealnie będą nadawały się na co dzień. Bardzo podoba mi się to, ponieważ rynek odzieżowy dla kobiet z ciąży co chwilę się rozwija i powstają nowe produkty. To bardzo dobrze, że nie stoimy w miejscu w pewnych sprawach. Mnie urzekły różnorodne kombinacje kolorystyczne bluzek oraz fakt, że można je nosić zarówno do spodni, jak i spódniczek.

Jeśli chodzi o ceny w sklepie online i stacjonarnym to są one porównywalne. Zaczynają się od dziewięćdziesięciu złotych w górę. Warto przy wyborze zwrócić uwagę z jakiego materiału zostały wykonane. Dla mnie to naturalne, ale mam koleżanki, które kompletnie nie zwracają na to uwagę. A jednak powinniśmy wiedzieć, co nosimy. Niekiedy przecież jesteśmy uczuleni na jakiś skład.