Przejdź do treści

Black Pearl – lakiery godne uwagi

Od zawsze bardzo interesowałam się wizażem i paznokciami. W wieku 17 lat miałam już ogromną kolekcję kosmetyków, z którymi eksperymentowałam i tworzyłam nowe makijaże. Od jakiegoś czasu postanowiłam jednak większą uwagę zwrócić na paznokcie. Oglądając kolejne filmiki w internecie z przewodnikami o ładnym manicurze postanowiłam w końcu zakupić swój własny, profesjonalny zestaw do tworzenia hybryd.

Znalazłam idealne, długotrwałe lakiery

black pearlHybrydy stają się coraz popularniejsze, w związku z czym w internecie i sklepach stacjonarnych można znaleźć specjalne lakiery z różnych firm. Jednak szukając porad i opinii na temat dostępnych lakierów musiałam się bardzo wysilić. Jedna grupa kobiet zachwalała lakiery takiej marki, a druga innej. W końcu po długich poszukiwaniach zdecydowałam się na tę, która była najczęściej polecana – Black Pearl. Lakiery dotarły do mnie po kilku dniach. Akurat miałam wolny weekend, dlatego mogłam pozwolić sobie na eksperymentowanie. Zamówiłam łącznie pięć małych buteleczek w najróżniejszych kolorach. Jako, że za oknem jest szaro i zimno stwierdziłam, że najlepszy na teraz będzie ciemny fiolet. Lakiery okazały się naprawdę proste w użyciu. Nałożyłam bazę, następnie lakier kolorowy, a na koniec utrwaliłam wszystko topem. Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z lakierami hybrydowymi, więc byłam niesamowicie zaskoczona, gdy po dwóch tygodniach paznokcie nadal były w bardzo dobrym stanie. Lakier trzymał się mocno i robił świetne wrażenie. W tamtym momencie zrozumiałam dlaczego firma była tak gorąco polecana przez wiele kobiet.

Firma Black Pearl okazała się strzałem w dziesiątkę. Po używaniu lakierów przez dwa miesiące postanowiłam dokupić specjalny pyłek na paznokcie. Okazał się równie wytrzymały i piękny, co lakiery. Teraz polecam produkty tej firmy każdej mojej koleżance, która chce zacząć swoją przygodę z hybrydami oraz przyjaciółkom, które mają już doświadczenie w tym temacie.