Przejdź do treści

Architekt godny polecenia

Mój dom przez wiele lat stał pusty. Tak na prawdę nie miałem czasu się nim zajmować ze względu na tryb pracy. Większość czasu spędzałem w delegacjach. Jednak teraz postanowiłem wrócić i zmieniłem swoje zatrudnienie. To było konieczne, ponieważ miałem już dosyć ciągłego przebywania po za domem. W końcu gdy wróciłem uznałem, że dom nie nadaje się do zamieszkania.

Zatrudniłem znakomitego projektanta aby odnowił mi mieszkanie 

polecany architekt wnętrz z BydgoszczyCzułem się w nim fatalnie, ponieważ był źle urządzony. Wtedy podjąłem kolejną decyzję, która dotyczyła remontu. Miałem znajomego architekta wnętrz, który pracował na terenie Bydgoszczy. Miał sporo klientów ale zdecydował, że znajdzie dla mnie wolny czas. Podczas spotkania pokazałem mu gdzie mieszkam. Określiłem kwotę która dysponuję i dałem wolną rękę. Nie miałem jakiś wygórowanych ambicji. Jako prosty żołnierz potrafiłem tylko stwierdzić czy coś jest atrakcyjne i czy mi się podoba. Rzeczy, które mi nie pasowały po prostu były brzydkie i nadawały się do kosza. Polecany architekt wnętrz z Bydgoszczy, którego zatrudniłem był szybko w działaniach. On zamawiał mi meble oraz wszelkie dodatki, które miały poprawić wygląd wizualny. Dodatkowo w moim mieszkaniu trwał remont, a ja go pilnowałem. W tym czasie sam mieszkałem w hotelu, ponieważ nie miałem gdzie się zatrzymać. Na szczęście wszelkie prace odświeżające potrwały około tygodnia. Potem wszystko było już gotowe, a ja mogłem cieszyć się prawie nowym domem.

Działania polecanego architekta były na prawdę świetne. Nie sądziłem, że ten człowiek będzie w stanie aż tak wszystko zmienić nie drogim kosztem. Byłem zachwycony efektem końcowym chociaż na początku nie byłem przekonany co do tego typu metod działania. Teraz wszystkim mogłem polecać usługi architekta wnętrz.